Rośnij zdrowo z Puciem! Pucio i jego rodzeństwo to wspaniała rodzinka. Wspólnie poznają świat i uczą się jak zdrowo żyć.  Mała książeczka a duża wartość. Nasz mały bohater spędza dzień pełen zdrowych nawyków. Nie może w nim zabraknąć gimnastyki, ubierania, sportu w ochraniaczach a nawet zakupów. Nasz mały bohater to wzór do naśladowania – zobaczcie sami jak wiele wspaniałych i ważnych zachowań możecie od Pucia przenieść do własnego życia.

wp-16789657218684955883907778628186-1024x1024 Pucio rośnie zdrowo. Marta Galewska-Kustra- Nasza Księgarnia WIOSNA 2023

Pucio to bohater serii książek, które wspierają dzieci w wychowaniu oraz edukacji. Tym razem autorka porusza bardzo istotny temat nawyków zdrowego życia. Zaprezentowane w publikacji ćwiczenia, zachowania i sytuacje są wzorcami do naśladowania. Wiele z nich na pewno wykonujecie we własnym domu – inne warto wypróbować.

Jak dobrze zacząć dzień? Polecam ćwiczenia na rozciąganie, dalej trzeba się samodzielnie ubrać. Tylko jakie ubranie wybrać na lato a jakie jak jest zimno? Udany dzień to także sport i rowerowe przejazdy.  Po ćwiczeniach pora na wodę – czasami trzeba ją zakupić. Każda zabawa kiedyś się kończy, trzeba wrócić do domu, umyć ręce, zjeść pyszną kolację i odpocząć.  

Pucio rośnie zdrowo i w bardzo prosty i zabawny sposób pokazuje jak tego dokonuje. To oczywiście dobry pomysł na naśladowanie naszego bohatera. Nie będziecie mieli z tym kłopotu. Książka ma bardzo podręczny format i z radością dzieci będą ją samodzielnie oraz z dorosłym czytać i przeglądać. Przeznaczona głównie dla najmłodszych, ale z doświadczenia wiem, że starsze rodzeństwo będzie również zaciekawione.

wp-16789657218684955883907778628186-1024x1024 Pucio rośnie zdrowo. Marta Galewska-Kustra- Nasza Księgarnia WIOSNA 2023
  • Pucio rośnie zdrowo
  • Marta Galewska-Kustra
  • ilustracje: Joanna Kłos
  • Do kupienia TUTAJ

Wydanie w formie kartonowej książki z zaokrąglonymi miękko brzegami. Bezpieczna, kolorowa i podręczna na małe dziecięce rączki publikacja. Zdecydowanie warto i serdecznie polecam.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *