Czy znacie wodne kolorowanki? Wystarczy odrobina wody oraz pędzel, aby czarno-biały obrazek zyskał kolory i atrakcyjny wygląd. Bez plam i bałaganu. Wszystko w towarzystwie wierszyków autorstwa znakomitego Zbigniewa Dmitrocy. Zobaczcie – Zwierzęta i Zabawy księżniczek. Akademia mądrego dziecka od Egmont.

IMG_20200728_084942-1024x1024 Zwierzęta i Zabawy księżniczek. Akademia mądrego dziecka. Wodne kolorowanie
qrf

Szukacie pomysłu na aktywizację dziecka? Najlepiej, aby nie było sprzątanie i pranie, zniszczonych mebli i ubrań? Zabawa, która zajmie dziecko na dłużej niż 60 sekund? Skąd ja to znam! A może kolorowanki wodne? Zabawa kolorowanką wodną dostarcza wielu emocji i znikomej ilości bałaganu. Wystarczy odrobina wody oraz pędzelek albo długopis z wodą do malowania. Na kartce dzieci malują wodą, która sprawia, że czarno-biały obrazek nabiera koloru. W kropkach schowany jest barwnik, którego kolory uwalniają się w kontakcie z wodą. Bardzo ciekawa zabawa, która sprawia, że uwaga dziecka będzie bardzo zaangażowana w proces twórczy. Podobnie z ćwiczeniem manualnym, nazywaniem kolorów i spostrzeganiem. Kolorowanki wodne świetnie sprawdzą się także w podróży autem, jako przerywnik w czasie nudy, na niepogodę itd. Sprawdzone!

Dodatkowo Zwierzęta i Zabawy księżniczek zostały wzbogacone o wierszyki autorstwa Zbigniewa Dmitrocy. Zabawne,  rymowane i bardzo ciekawe!

Akademia Madrego dziecka – Wodne kolorowanki! Zdecydowanie polecam. Szkoda tylko, że to jednorazowa zabawa – na szczęście za bardzo małe pieniądze.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: