Dzieci uwielbiają opowiadania ze zwierzętami  roli głównej. Tym bardziej, kiedy sami są ich autorami a przygody ulubionych stworzeń potrafią wciągnąć i zafascynować do granic! Zdecydowanie to taka książka. „Zwierzaki mają głos” to zbiór aż 30 opowiadań.  Świat zwierzęcych przygód w pięknej oprawie graficznej i zarazem możność zapoznania się z nagrodzonymi przez Nową Erę opowiadaniami w konkursie literackim. To książka wieńcząca tegoroczną, 4. edycję konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych „Popisz się talentem”.

wp-1609661903238-781x1024 „Zwierzaki mają głos”. Poznaj opowiadania z pazurem! 30 opowiadań nagrodzonych w konkursie literackim „Popisz się talentem 2020.” Nowa era 2020

To nie jest ko-ko-kolejna książka o zwierzętach!

Do kupienia TUTAJ

Dzieci mają wielki talent, rewelacyjnie znają się na dziecięcych gustach i potrafią opowiadać ( i napisać) bardzo ciekawe opowieści. Tym razem będziemy czytać nagrodzone opowiadania, których autorami są dzieci w wieku szkoły podstawowej (od pierwszej po 6 klasę).  30 nagrodzonych prac z 2827 przesłanych. Jury miało nie łatwe zadanie.

Opowiadania przedstawiają punkt widzenia najróżniejszych zwierzaków –leśne, egzotyczne, magiczne. Zwierzaki mają głos i przemawiają do czytelnika.  Dlatego nie tylko są ciekawe, ale też świetnie się je czyta!

 Końska dawka emocji 

„Zwierzaki mają głos” to coś więcej, niż kolejna książka o zwierzętach. To olbrzymia różnorodność dorobku literackiego dzieci. Świadectwo wrażliwości, kreatywności i wielkiej wyobraźni. Wszystkie opowiadania zostały pięknie zilustrowane i opracowane przez redaktorów Nowej Ery.

Rewelacyjne opowiadania do czytanie wieczorem, rankiem w podróży czy do snu. Czytanki jak i samodzielne czytane sprawia dzieciom mnóstwo przyjemności. A na koniec zadanie – dzieci same będą miały okazje stworzyć swoje opowiadanie. Zadanie i miejsce do napisania pracy znajdziecie w publikacji.

A w książce przeczytacie min. o:

  • Zakochany Bóbr
  • Smok domowy
  • Wygadana Asia
  • Na wolności
  • Świnkowa przygoda
  • Tycia

„Zwierzaki mają głos”. To rewelacyjne spotkanie z literaturą o zwierzętach. 30 opowiadań pełnych przygód i zwierzęcego świata! Coś zdecydowanie dobrego dla dzieci już od 3 lat jak i do samodzielnego czytania!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *