wp-1618087608552-1024x662 Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 21. Poroże jelenia i Tom 20. Wytrwały konik. Media Rodzina WIOSNA 2021 -2-5+

Żubr Pompik wraz z rodziną wybierają w kolejne przygody po Polskich parkach Narodowych! Rewelacyjna seria przyrodnicza i dwie nowe propozycje od Wydawnictwa Media Rodzina to . Tom 21. Poroże jelenia i Tom 20. Wytrwały konik. Będziemy w Roztoczańskim Parku Narodowym oraz dotrzemy do Gór Świętokrzyskich. Uwielbiana przez dzieci i seria, która zaprasza do kolejnych wypraw – i to bez konieczności wyjazdu!

Pan Tomasz Samojlik zaprasza nas to świata przyrody. Już po raz 20 i 21 będziemy podróżować z żubrzą rodziną po Parkach Narodowych w Polsce. Kogo tym razem spotkają żubry? Jakie spotkają ich  przygody i jakie fantastyczne miejsca będą dzisiaj ich gościć? Doskonała seria dla przedszkolaków, która rozpada w dziecku zainteresowanie przyrodą i sprawia, że czytanie zamienia się w fantastyczną przygodę. Każda z historii zawiera więc ciekawostki o roślinności wybranego parku, rzekach, jeziorach i zamieszkujących go zwierzętach. W każdym egzemplarzu jest też podsumowanie zawartych w nim informacji i dodatek specjalny w postaci mapy.

Tom 21. Poroże jelenia i Tom 20. Wytrwały konik

  • Seria wydawnicza: Żubr Pompik
  • Ilustracje: Tomasz Samojlik
  • Format: 192 x 192 mm
  • Rodzaj oprawy: miękka
  • 2-5 lat
  • Do kupienia TUTAJ

W Roztoczańskim Parku Narodowym, który jest już dwudziestym przystankiem w Pompikowych Wyprawach, to Pomruk kieruję rodzinnymi krokami. Tym razem żubr chce namówić rodzinę, aby zwiedzanie odbyło się według jego planu. Najlepiej w czasie podróży zapytać mieszkańców o największe atrakcje! Zaczepiają wiec pewnego tubylca. Spotkanie jednak tylko pozornie przebiega gładko… Konik Polski to bardzoooo wytrwałe zwierze, które chętnie przejmuje kontrolę nad grupą turystów. Żubry nie mają odpoczynku w planach – co wyniknie ze spotkania z niezwykłym przewodnikiem? Masa atrakcji i cudownych historii.

wp-1618087608552-1024x662 Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 21. Poroże jelenia i Tom 20. Wytrwały konik. Media Rodzina WIOSNA 2021 -2-5+

Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 21. Poroże jelenia

Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 21. Poroże jelenia to dalszy ciąg Pompikowych podróży po wszystkich Parkach Narodowych w Polsce. Teraz wybieramy się do Gór Świętokrzyskich. Tam żubry spostrzegają jelenia, który dość dziwnie się zachowuje – pręży się i pozuje, dumnie prezentując poroże. Żuberki są pod ogromnym wrażeniem, ale jeleń nie poświęca im zbyt wiele uwagi. W dodatku niechcący obraża Polinkę, co uruchamia ciąg zabawnych wydarzeń. Ten dziwny widok to doskonała okazja do poznania zwyczajów jelenia i specyfiki miejsca w którym mieszkają. Wszystko w  kolorowej oprawie graficznej i doskonałym scenariuszy przygodowym.

wp-1618087608552-1024x662 Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 21. Poroże jelenia i Tom 20. Wytrwały konik. Media Rodzina WIOSNA 2021 -2-5+

W żubrzej serii „Wyprawy” rodzina Pompika wyrusza w podróż, podczas której zwiedza Parki Narodowe. To rewelacyjna opowieść przygodowa i nauka o przyrodzie, Polsce, zwierzętach i pięknych miejscach. W dodatku każdy numer zawiera mapę z parkami narodowymi Polski!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *