Rodzina Żubrów, którą być może znacie z bloga oraz publikacji Media Rodziny tym razem w wersji kartonowej książeczki z okienkami. Wyruszamy na poszukiwania zaginionej siostry Pompika. A miała być to szybka zabawa w chowanego! Gdzie w leśnych zakamarkach ukryła się sympatyczna Polinka? Kogo spotkamy w za krzakiem, pod pniem czy w koronach drzew? Może kryje się za sosną, brzozą lub świerkiem? Gdzie jest Polinka – poszukajmy jej razem!

20191114_2059561898267256-1024x768 Żubr Pompik. Polinka zaginęła! Poszukiwania leśnych zakamarków z 50 okienkami. Media Rodzina Jesień 2019
  • Żubr Pompik. Polinka zaginęła!
  • oprawa twarda
  • autor: Tomasz Samojlik
  • ilustracje Tomasz Samojlik
  • wydawca: Media Rodzina
  • ilość stron:6 rozkładówek + okładka
  • format:250 x 270 mm
  • oprawa: książeczka kartonowa z okienkami
  • Do kupienia TUTAJ

Uwielbiana przez najmłodszych czytelników rodzina żubrów tym razem w wersji kartonowej książki z okienkami. A tam ciekawa opowieść i zabawa w jednym. Żubr Pompik mieszka na leśnej polanie razem z mamą Poradą, tatą Pomrukiem i siostrą Polinką. Rodzeństwo postanowiło zabawić się w chowanego. Szuka Pompik a chowa się Polinka! Zabawa nabiera tępa a Polinki nigdzie nie widać! Wyruszamy na spacer po zakamarkach lasu! Na każdym kroku możemy znaleźć kryjówkę – tylko kogo znajdziemy w jej wnętrzu?

20191114_2059561898267256-1024x768 Żubr Pompik. Polinka zaginęła! Poszukiwania leśnych zakamarków z 50 okienkami. Media Rodzina Jesień 2019

Poszukiwania Polinki to ciekawy spacer po lesie i zaglądanie w zakamarki, które kryje. Bez obaw możemy zajrzeć nawet do wnętrza pajęczej sieci! Książka edukuje, bawi i interesuje fabułą, której finał to odnalezienie Polinki. Okienka sprawiają, że tekst i aspekt poszukiwań nabiera dodatkowego waloru. Wciągające poszukiwania, zabawa w nazywanie zwierząt czy zapamiętywanie ukrytych elementów – to świetna opcja na spędzenie czasu z dzieckiem.

Bardzo cieszę się, że autor serii o żubrzej rodzinie – Pan Tomasz Smojlik poszedł krok dalej. Na zawartych ilustracjach oraz w krótkiej treści znajdziemy olbrzymią różnorodność polskiej przyrody. To świetna okazja do edukacji poprzez zabawę. Estetyka ilustracji również przypadnie dzieciom do gustu.

Zdecydowanie ciekawa pozycja z elementami interaktywnej zabawy. Polecana dzieciom już od 1 roku życia. Pozostałe przygody rodziny możecie śledzić w książkach z serii Żubr Pompik. Wyprawy.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: