Tomek i Przyjaciele oraz Bing także mają zimowe przygody! Jakie? A dowiecie się o nich z najnowszej książki z serii Zimowe opowieści. W każdej z pięknie wydanych książek znajdziecie cudowne historie. Nie zabraknie śniegu, choinki czy prezentów oraz ukochanych przyjaciół z animacji.

wp-16702359495541030652715388960669-1024x878 Zimowe opowieści: Tomek i przyjaciele oraz Bing. 3+ HarperKinds ZIMA 2022

Tomek i przyjaciele.

 • HarperKids
 • Kategoria
 • Przedszkolak 3+
 • Liczba stron72
 • Seria/cykl: Książki Tomek i Przyjaciele
 • Zimowe opowieści
 • Tomek i przyjaciele
 • Do kupienia TUTAJ

Zbiór uroczych, zimowych opowieści o świątecznych przygotowaniach lokomotyw znanych z serialu Tomek i przyjaciele. Książka w twardej oprawie z zaokrąglonymi rogami na 72 stronach zawiera trzy opowiadania z wyspy Sodor: Wyjątkowo śnieżny dzień, Tomek ratuje Święta oraz Śnieżna niespodzianka.

wp-16702359495541030652715388960669-1024x878 Zimowe opowieści: Tomek i przyjaciele oraz Bing. 3+ HarperKinds ZIMA 2022

Czy wesołe lokomotywy poradzą sobie z dostarczeniem ładunków, gdy cała wyspa pokrywa się śniegiem, wiele linii kolejowych zostaje zablokowanych przez śnieżne zaspy a tory są oblodzone i śliskie? Co wymyślą Tomek i Piotruś, żeby mieszkańcy górskiego miasteczka mieli szczęśliwe święta?

Tomek i przyjaciele. Zimowe opowieści to uroczy pomysł na prezent pod choinkę do czytania wspólnie z dzieckiem nie tylko w długie zimowe wieczory. Ja na pewno podaruje dzieciom z mojej rodziny zimowe opowieści. Nie może wśród nich zabraknąć bohaterów z ukochanych animacji.

BING

 • HarperKids
 • Kategoria
 • Przedszkolak 3+
 • Liczba stron72
 • Do kupienia TUTAJ

Urocza książka o przygodach sympatycznego króliczka znanego z serialu Bing. Na 72 stronach znalazły się 3 ciepłe opowieści w sam raz na święta – Pierniczki, Wesołych świąt, Bing! i Pada śnieg. Wszystkie zostały napisane na podstawie odcinków serialu i zilustrowane oryginalnymi kadrami z animacji. Dołącz do Binga i sprawdź, czy maluch dostał na gwiazdkę wymarzone rakietosanki. Przekonaj się, czy pierniczki króliczki rzeczywiście się udały, i weź udział w wesołej zabawie w śniegu! Książka w twardej oprawie z zaokrąglonymi rogami doskonale nadaje się na prezent, nie tylko pod choinkę, a zawarte w niej historie można czytać bez końca. Każda z nich będzie dobrym punktem wyjścia do rozmów z kilkulatkiem, który chętnie opowie o swoim upragnionym prezencie, ulubionych domowych wypiekach czy o zimowych zabawach z przyjaciółmi. Wspaniałe ilustracje wprowadzą do domu świąteczny nastrój na długo przed gwiazdką i pierwszym śniegiem!

wp-16702359495541030652715388960669-1024x878 Zimowe opowieści: Tomek i przyjaciele oraz Bing. 3+ HarperKinds ZIMA 2022

Okiem psychologa:

Co ważne książki z serii Zimowe opowieści są bardzo bogato ilustrowane. Ilość tekstu jest też dostosowana do potrzeb najmłodszych czytelników. Twarda oprawa i grube kartki sprawiają, że książka jest bardzo trwała i odporna na zniszczenia. Świat bohaterów bajek jest cudownym i bezpiecznym środowiskiem dla młodego czytelnika. Książki wprowadzają dzieci w klimat świąt, zimy i oczekiwania na prezenty. Bardzo cieszę się, ze takie proste i jednocześnie bardzo ciepłe opowieści w klimacie zimy możecie podarować małym czytelnikom! Oby nie zabrakło książek pod choinką!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: