Znacie Pałac Kultury i Nauki? Jakie skrywa tajemnice? I czy ktoś zdoła je rozwikłać? Tak – to zadanie dla detektywów z tajemniczej 5. Młodzież będzie wraz z czytelnikiem krok po kroku rozwiązywać zagadkę i zdobywać nowe informacje, wyciągać wnioski. Zagadka czwartego piętra. Detektywi z Tajemniczej 5 to już siódma część przygód o detektywistycznym śledztwie, które wciąga jak najlepszy film!

wp-1633611957164-753x1024 Zagadka czwartego piętra. Detektywi z Tajemniczej 5. Nasza Księgarnia 2021 – 6+
qrf

·         Marta Guzowska

·         ilustracje: Agata Raczyńska

·         Wiek: 6-10

·         Forma wydania: broszurowa

·         Rok wydania: 2021

·         Liczba stron: 128

·         Wymiary: 140 x 192 mm

·         Do kupienia TUTAJ

Siódmy tom serii detektywistycznej o młodych śledczych z Tajemniczej 5!

 

Czy tajemnica może się kryć na… schodach? Oczywiście! Zwłaszcza że chodzi o schody w budynku tak niesamowitym jak Pałac Kultury i Nauki. Gdy niespodziewanie dochodzi tam do awarii windy, Anka, Piotrek i Jaga (w towarzystwie szczura Sherlocka oraz pani kustoszki) muszą wrócić na dół na piechotę. W dodatku z trzydziestego piętra! Nie jest to takie proste, tym bardziej że na czwartym piętrze coś ich zatrzymuje. Zdumiewająca kradzież, która nie ma najmniejszego sensu…

 

Uwielbiam tą serię – mądra, ciekawa, budująca ciekawość i napięcie czy podpowiadająca jak logicznie wnioskować, podejmować decyzje! Każda część jest dopracowana w najmniejszym detalu. Książka wprost wciąga w akcję wydarzeń a bohaterowie są z każdym odcinkiem dla nas coraz większymi przyjaciółmi.

 

„Detektywi z Tajemniczej 5” zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej – dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych. Seria książek o śledztwach Anki i Piotrka łączy przygodową fabułę, elementy wiedzy o nauce i sztuce oraz interaktywną formę, gdyż każdy tom wymaga od czytelnika logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *