„Detektywi z Tajemniczej 5” oraz „Detektywi z Tajemniczej 5 kontra duchy” to rewelacyjna seria książek, które zabierają dziecko do świata tajemniczych poszukiwań. Nasi bohaterowie mają bowiem do rozwiązania zagadkę. Nieco straszną, związaną z duchami! Interaktywna książka zabierze dzieci i młodzież do świata detektywistycznych poszukiwań! Zdecydowanie będzie się działo – zabieramy się do pracy!

wp-1653828755508-769x1024 Zagadka czarnego psa. Detektywi z Tajemniczej 5 kontra duchy. Nasza Księgarnia 6+ WIOSNA 2022
  • Zagadka czarnego psa. Detektywi z Tajemniczej 5 kontra duchy
  • Marta Guzowska
  • ilustracje: Asia Gwis
  • Wiek: 6-10
  • Forma wydania: broszurowa
  • Rok wydania: 2022
  • Liczba stron: 176
  • Wymiary: 140 x 192 mm

Pierwszy tom NOWEJ serii detektywistycznej o śledczych z Tajemniczej 5! 

Po sukcesie pierwszej serii o przygodach detektywów czas na kolejną. Jak poprzedniczka nasi bohaterowie będą rozwiązywać zagadkę. Tym razem jednak dotyczącą duchów!

Dla przypomnienia – Anka, Piotrek i Jaga mieli dotąd wiele niesamowitych przygód (szukali naszyjnika mumii, zaglądali do grobu wampira, a nawet tropili ducha Chopina). Ale teraz będą badać WYŁĄCZNIE zjawiska nadprzyrodzone. Ten pomysł podsuwa im Lidka, która uczy się w klasie dziennikarskiej i ma za zadanie napisać serię reportaży z miejsc, w których straszy. Cała czwórka pod opieką wujka Janka i w towarzystwie psa o imieniu Lucy udaje się do Zamku Ogrodzieniec. To znane i piękne miejsce, które kryje w sobie tajemnice.  A to dlatego, że zamek podobno jest nawiedzony – pod postacią czarnego psa ukazuje się tam kasztelan Stanisław Warszycki. Ciekawe, czy Lucy się z nim zaprzyjaźni… Przekonajcie się sami co spotka naszych bohaterów!

wp-1653828755508-769x1024 Zagadka czarnego psa. Detektywi z Tajemniczej 5 kontra duchy. Nasza Księgarnia 6+ WIOSNA 2022

„Detektywi z Tajemniczej 5” oraz „Detektywi z Tajemniczej 5 kontra duchy” zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej – dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych. Seria zyskała wielką popularność dzięki ciekawym historią z przygodowymi watkami, rewelacyjnej kompilacji historii z podróżami po Polsce oraz zabawą w formie interaktywnych zagadek. Książka prowokuje dzieci do logicznego myślenia i wyborów. Wspiera czytanie i zrozumienie czytanego tekstu. Wzbogacona jest o ilustracje, ciekawostki i młodzieżowy styl i język.

 Zabierzcie swoich czytelników w wieku od około 6 lat w pełną przygód historie z duchami! Gwarantuje, że będzie to niezapomniana i ciekawa przygoda! A nowa seria zyska (jak poprzednia) swoje miejsce w Waszym domu!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: