Przygoda z twórczością zaczyna się tutaj. Niepozornie bo od zwykłej kropki. Zresztą kropek będzie mnóstwo na drodze kreatywnego rozwoju. Peter H. Reynolds, autor bestsellerowej „Kropki”, pokazuje, jak dotrzeć do krainy, gdzie rozkwitają kreatywność i twórczość. Krainy w której spotkacie się sami z własną wyobraźnią.

wp-1656959691526-1024x1024 <strong>Zacznij od kropki. Wydawnictwo MAMANIA LATO 2022</strong>

Potrafisz narysować kropkę? To znaczy, że możesz wyruszyć w twórczą podróż!

Niesamowite jak niewiele potrzeba, aby przeżyć przygodę! Jak mało potrzebujemy, aby cieszyć się przyjemnością zabawy i zarazem trenować twórczość.        Peter H. Reynolds, autor bestsellerowej „Kropki”, pokazuje, jak dotrzeć do krainy, gdzie rozkwitają kreatywność i wyobraźnia.
W najnowszej publikacji przekonujemy się do czego jest zdolna nasza wyobraźnia. Na kolejnych stronach narysujesz jedną kropkę, podpiszesz się, a później… Kropki małe i duże, uporządkowane i rozproszone, kropki zakręcone i proste, włochate i kraciaste. Użyjesz ołówka, flamastra, a nawet własnych palców!        
Ta książka łączy kreatywność i uważność, pokazując, że niezależnie od umiejętności plastycznych w każdym z nas drzemie artystyczna dusza. Nieważne, czy dopiero zaczynasz przygodę z tworzeniem, czy masz lat kilka, kilkanaście, czy o wiele więcej! Podręczny format sprawia, że z książką możesz wyruszyć na przygodę w dowolnym miejscu! Bardzo dobra pozycja zarówno dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym jak i dorosłych!


Peter H. Reynolds – obsypywany nagrodami kanadyjski autor i ilustrator książek dla dzieci. W Polsce znany przede wszystkim jako twórca „Kropki”, która zapoczątkowała obchodzenie Międzynarodowego Dnia Kropki – święta kreatywności i odwagi w odkrywaniu talentów.

·         Autor:  Peter H. Reynolds

·         Tytuł:   Zacznij od kropki

·         Tytuł oryginalny: Start with a Dot

·         Tłumacz: Zofia Raczek

·         Liczba stron:   160

·         Oprawa: oprawa miękka

·         Premiera: 6 lipca 2022

·         Wydawnictwo: Mamania

·         Do kupienia TUTAJ


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: