Upały nie odpuszczają. Lato 2018 należy do rekordowo ciepłych i rekordowo słonecznych. Okazji do zabaw w piasku, trawie, wodzie jest bardzo dużo. Wspólnie z moją prawie półtoraroczną córką szukałam zabawek bezpiecznych, estetycznych i ekstremalnie wytrzymałych. Mój wybór padł na Viking Toys od DANTE – czym kierowałam się wybierając zabawki? Zapraszam na wpis o zabawnych pojazdach cz.2

20180723_214733-300x225 Zabawa na każda pogodę – Viking Toys Jumbo i Midi cz.2

Kilka dni temu prezentowałam Wam zabawne zwierzaki z Viking Toys LINK. Dziękuje za dużo odpowiedzi prywatnych, że zabawki się Wam podobają oraz podziękowania za polecenie. Dzisiaj przyszła pora na pojazdy z prawdziwego zdarzenia: śmieciarki, ciężarówki, ciągnik, dźwig czy wywrotkę. Bez znaczenia czy macie w domu dziewczynkę czy chłopczyka – pojazdy fascynują małych i dużych! Od dziecka mamy ciekawość motoryzacji i ruchu. Pojazdy Viking Toys Jumbo i Midi to dwie różne wielkości i ogromny wybór kształtów i kolorów. O zaletach produktów Viking Toys pisałam już TUTAJ.

W skrócie tylko przypomnę ich najważniejsze zalety.

Zabawki z budowy formy Viking Toys to synonim:

 • Prostoty- łatwo się czyszczą, prosty kształt, solidność wykonania
 • Ekstremalnej trwałości – możecie nawet stać na zabawkach a nic im się nie stanie,
 • Bezpieczeństwa używania – brak ostrych końców czy elementów ruchomych, małych łatwych do oderwania części, zabawka posiada atesty i jest dopuszczalna do używania w każdym wieku
 • Przygotowania do używania w domu i na dworze – plastik nie odbarwia się na słońcu, można bawić się nimi w piasku i w wodzie oraz myć w zmywarce
 • Zabawki są ciche i szybkie – koła nie rysują podług, nie pozostawiają śladów, poruszają się lekko i szybko nabierają prędkości, trzymają kierunek jazdy.

Pojazdy specjalistyczne Jumbo i Midi  posiadają dodatkowe zalety:

 • Kompatybilność pojazdów powoduje, że można z powodzeniem uatrakcyjnić zabawę poprzez łączenie pojazdów w dowolnych kolejności.
 • Elementy ruchome i figurki sprawiają, że zabawa jest jeszcze ciekawsze i bardziej zróżnicowana.
 • Pojazdy posiadają również uchwyt za pomocą którego dziecko może ciągnąć na lince za sobą ulubiony pojazd.

20180723_214733-300x225 Zabawa na każda pogodę – Viking Toys Jumbo i Midi cz.2

Ulubiony pojazd córki to Seria Jumbo: wywrotka. Matylda uwielbia ładować piasek lub inne skarby do wywrotki, jeździć z nią po plaży lub podłodze i w wybranym miejscu wyładowywać towar. Bardzo często ciągnie, pcha za samą wywrotkę – a ta pozostaje na swoim miejscu bez uszczerbku.

Pojazdy wykonane są w prostych sposób, lecz z dbałością o odwzorowanie swoich funkcji. Zawierają symboliczne figurki – z możliwością wyjmowania oraz ruchome części, elementy wyposażenia jak np. śmietnik.  Dzięki temu zabawa staje się jeszcze bardziej ciekawa.

Zobaczcie jakie zabawne i pracowite pszczółki pracują na budowie. Każda z pszczółek jest wyjmowalna. Posiada sympatyczny wyraz twarzy, kask i skrzydełka oraz paski. Można ją dowolnie  łączyć z innymi pojazdami z serii i nie tylko. Kolory nie ścierają się.  Zabawki to seria  Pracowite Pszczółki dostępna TUTAJ

20180723_214733-300x225 Zabawa na każda pogodę – Viking Toys Jumbo i Midi cz.2

Pojazdy specjalistyczne Viking Toys Jumbo i Midi do kupienia TUTAJ

Znajdziecie min.:

 • koparki
 • wywrotki
 • pociągi
 • ładowarki
 • betoniarki
 • i inne.

Viking Toys to szwedzka marka z wieloletnią tradycją, produkująca znane na całym świecie niezwykle wytrzymałe zabawki. Seria JUMBO obejmuje zabawki o wielkości ok. 25-28 cm a  Seria MIDI obejmuje zabawki o wielkości ok. 19-21 cm.

Serdecznie polecam – przetestowane razem z Matyldą. Tata Tysi jako fascynat motoryzacji i tester od ponad 30 lat pojazdów mówi, że warto i również jest na tak – a to najlepsza rekomendacja jaką znam. Tak trwałych, prostych i cichych zabawek nie widziałam jeszcze nigdy.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *