Peter H. Reynolds ma talent do pięknych, emocjonujących i psychologicznych książek dla dzieci. Ogromnie cieszę się, że autor zadbał o czytelników dostarczając kolejny tytuł. Tym razem nasza uwaga skupi się na jednej rodzinie i problemie, który być może dotyka nas samych. Czy w rodzinie jest miejsce i czas na wspólne spotkania? Violet tęskni za wspólnymi chwilami. Czy wspólny stół i obecność całej rodziny w tym samym czasie jest jeszcze możliwa? Wzruszająca, piękna, aktualna i niezwykle wyrazista książka! Absolutnie wyjątkowa!

wp-1647847475718-848x1024 Wspólny stół. Peter H. Reynolds MAMANIA 3+ WIOSNA 2022

Wzruszająca i bardzo aktualna w wymowie książka o tym, jak wspólnie spędzone chwile jednoczą rodziny.

To bardzo ważne, aby w każdej rodzinie było takie miejsce i taki czas, kiedy możecie być razem. Mamy szybkie tempo życia, dookoła mnóstwo pokus i  zadań, obowiązków. Wszystko to sprawia, że gonimy bez refleksji. Najnowsza książka Peter H. Reynolds pozwala nam zyskać refleksję nad aktualnymi sprawami i kondycją naszych rodzinnych spotkań. Czy faktycznie macie dla siebie czas? Czy wasza rodzina ma czas i miejsce wspólnych rozmów, spotkań, czy jecie razem posiłki.

Główna bohaterka to dziewczynka o imieniu Violet. Wspomina ona, jak kiedyś cała rodzina spotykała się przy wspólnym stole. Teraz nikt nie ma na to czasu. Zabrał go telewizor, komputer, inne „ważne sprawy”. Stół staje się coraz mniejszy, mniejszy i zaczyna znikać! Co zrobi Violet? Czy rodzina zrozumie co straciła i podejmie próbę naprawy?

Jedno jest pewne – więź rodzinna okaże się silniejsza! Rodzina przetrwa!

wp-1647847475718-848x1024 Wspólny stół. Peter H. Reynolds MAMANIA 3+ WIOSNA 2022

 „Wspólny stół” to hołd złożony podtrzymywaniu rodzinnych więzi.
Peter H. Reynolds – kanadyjski pisarz i ilustrator książek dla dzieci, twórca m.in. bestsellerowej „Kropki”, „Kiedyś” i współautor „Ja, miłość”, „Ja, spokój”, „Ja, joga”.

  • Autor: Peter H. Reynolds
  • Tytuł: Wspólny stół
  • Tytuł oryginalny: Our Table
  • Tłumacz: Zofia Raczek
  • Liczba stron: 48
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Do kupienia TUTAJ

Wzruszająca, piękna i bardzo ważna opowieść, której sedno to rodzina, wspólny czas i miejsce spotkań, rozmów i bycia obecnym dla siebie – stół!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: