Nowe wydanie kultowej serii Brandona Mulla! Awantura w salonie gier to bardzo ciekawa książka, która zabiera czytelnika w świat dziecięcych przygód w niezwykłych okolicznościach niczym z filmu. Fantazja, przygoda, ciekawi bohaterowie i tajemnicza opowieść. Jeśli lubicie rozbudowane opowieści z dużą porcją dialogów, niebezpieczeństwa jak i przygody i fantazji – Awantura w salonie gier czeka już na sklepowej półce. Książka zarówno dla młodzieży jak i dorosłych czytelników!

wp-1646504037602-767x1024 Wojna cukierkowa t.2. Awantura w salonie gier. 	Wydawnictwo: Wilga 12+
  • Tytuł: Wojna cukierkowa t.2. Awantura w salonie gier
  • Autor: Brandon Mull
  • Tłumaczenie: Rafał Lisowski
  • Wydawnictwo: Wilga
  • Liczba stron: 464
  • Format: 135×202 mm
  • Oprawa: miękka
  • Do kupienia TUTAJ

Kolejna książka znakomitego autora Brandona Mullera. Pierwszy tytuł nosił miano „Baśnioboru” i cieszył się wielką popularnością. Druga część to ociekająca magią, akcją i ciekawą opowieścią historia.

Zobaczcie co wydarzy się w drugim tomie:

Minął rok, odkąd Nate, Summer, Trevor i Gołąb uratowali miasteczko Colson przed Belindą White. Zła czarodziejka zmieniła się w ich rówieśniczkę, a zaraz potem straciła pamięć. Teraz jako Lindy, pomoże czwórce przyjaciół w walce z nowym zagrożeniem: w okolicy otwarto podejrzany salon gier, w którym można wygrać niesamowite nagrody. Właścicielem okazuje się… jej brat, Jonas White, bezwzględny czarodziej zainteresowany zdobyciem najpotężniejszego talizmanu na Ziemi.

Cała opowieść zawiera się na 460 stronach. Jednak powieść jest napisana bardzo lekko, przystępnie i atrakcyjnie dla czytelników. Opowieść zaciekawia czytelnika i wprost wciąga go do tytułowego salonu gier. Zwłaszcza, że jest bardzo oparta na dialogu. Propozycja dla fanów fantastyki w każdym wieku.

Na koniec zwróćcie uwagę na okładkę – wprost magnetyczna. W książce nie znajdziemy innych ilustracji. Nie zmienia to faktu, że opowieść buduje w nas obrazy, które wyobraźnia sama pokoloruje i wizualizuje! Bardzo dobra powieść dla czytelników w wieku od około 12 lat bez granicy wieku!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *