Kolorowanki wodne, z przygodami ulubionych bohaterów? Tak! Najnowsza seria kolorowanek od Egmont zdecydowanie przypadnie dzieciom do gustu. Złap wodny pisak i ciesz się kolorowaniem, które możesz wielokrotnie wykonać! Wystarczy, że kolorowanka wyschnie a zabawa zaczyna się ponownie. Smerfy, Tomek i przyjaciele oraz Masza i Niedźwiedź – przygoda z wodną zabawą.

wp-1624262997142-1024x659 Wodne czary-mary: Smerfy, Tomek i Przyjaciele, Masza i Niedźwiedź. Harper Collins 1+

Smerfy. Wodne czary-mary

Zapraszamy do wioski Smerfów. Ważniak jest dziś bardzo zmartwiony. Co się stało? Zgubił swoją ulubioną książkę i kompletnie nie może jej znaleźć. Tylko kto pomoże zmartwionemu Smefrowi odnaleźć zgubę? Może będziesz to Ty? Zapraszamy do fascynującej wioski Smerfów. Białe pola kryją mnóstwo niespodzianek, które po zatknięciu z wodą ujawniają się nabierając kolorów. Wszystko w radosnej atmosferze zabawy!

Tomek i przyjaciele. Wodne czary-mary

Tomek ma dziś mnóstwo pracy! Musi dotrzeć do Pana Szyneczki, który wyraźnie potrzebuje jego pomocy. Jak to w podróży bywa, po drodze bohater ma sporo przygód. Tomek sympatycznych kolegów i rozmaite zwierzaki, będzie mógł podziwiać budowle i inne, bardzo interesujące obiekty, które na pierwszy rzut oka pozostają w tej książce… całkowicie ukryte.

Do ręki flamaster wodny i przekonajcie się co kryje się pod białym polem.

Masza i Niedźwiedź. Wodne czary-mary

Masza jak zawsze ma szalone pomysły. Dziewczynka ma bardzo dobre serce i postanawia zorganizować niespodziankę. Masza i leśni przyjaciele przygotowują dla Niedźwiedzia urodzinowe przyjęcie. Mają już tort, prezenty, balony, a nawet magnetofon, ale… zadaniem jest odszukać wszystkie ukryte przedmioty i zaprezentować je w pełnej okazałości.

wp-1624262997142-1024x659 Wodne czary-mary: Smerfy, Tomek i Przyjaciele, Masza i Niedźwiedź. Harper Collins 1+

Wodne czary-mary

Dzieci uwielbiają kolorowanki wodne! Rodzice również, ponieważ dziecko jest skupione na wykonywaniu zabawy a rodzic ma gwarancje czystości zabawy. Efekt malowania wodą jest bardzo wyraźny, atrakcyjny i dzieciom bardzo się podoba. Dodatkowym plusem kolorowanek jest fakt połączenia ciekawej i prostej opowieści z bohaterami bajki z zabawą manualną. Kolorowanki po wyschnięciu wracają do pierwotnego wyglądu. Białe pola ponownie Czekaja na zamalowanie.  Dodatkowo książka ma zaokrąglone rogi i dołączony flamaster wodny!

Rewelacyjna zabawa gwarantowana!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *