Jaka jest Twoja supermoc, jakie masz skarby, co cenisz w życiu? Rodzina, wspomnienia, nauczyciele, przyroda, zwierzęta, przyjaciele, marzenia… Najważniejsze skarby nie są materialne. Piękna i niepowtarzalna książka w tym pomoże. Publikacja, która wprowadza dzieci w tematykę edukacji emocjonalnej, którą zdecydowanie warto (a nawet trzeba) rozwijać od najwcześniejszych lat! Picturebook, który pozwala rozwijać talenty dziecięce! Ogromnie wartościowa książka, którą warto mieć w zasięgu dziecięcych rąk!

wp-1617123565195-793x1024 WIELKA KSIĘGA SUPERSKARBÓW – Mamania WIOSNA 2021. 4+

Nowa książka autorek bestsellerowej „Wielkiej księgi supermocy”!

Rodzina, wspomnienia, nauczyciele, przyroda, zwierzęta, przyjaciele, marzenia… To nasze skarby. Coś co jest najbardziej cenne na całym świecie! Nasze bogactwo a jednocześnie nienamacalny dar.  Trzeba go dostrzec, nazwać i docenić. Z pomocą przychodzą bohaterowie książki. Dzieci, które znają swoje skarby i pięknie o nich opowiadają. Potrafią docenić to co w ich życiu aktualnie ma duże znaczenie. Co ciekawe najważniejsze skarby nie są materialne np. podróże czy wspomnienia. Chowamy je w sercu i pamięci, aby przynosiły nam otuchę w trudnych chwilach.

Nasze superskarby sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi. Jakie są twoje?

Porozmawiajcie z dzieckiem, zapytajcie go o jego skarby i cenne rzeczy, wspomnienia, dowody wdzięczności. Piękna i bardzo potrzebna książka z rewelacyjnymi grafikami. Wielkie ilustracje pobudzają wyobraźnie dziecka i pozwalają cieszyć się delektować barwami, detalami i pięknem wykonania. Naprawdę cieszą oko!

Autorka jest dwukrotną laureatką prestiżowej Moonbeam Children’s Books Awards. Obecnie łączy pasję do pisania z psychologią. Kieruje gabinetem lekarskim Aula Dédalo de Santander i jest profesorem na Europejskim Uniwersytecie Atlantyckim. Rocio Bonilla ukończyła Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie, ma uprawnienia pedagogiczne oraz studiowała ilustrację u Ignasiego Blancha i Rogera Olmosa. W 2015 r. zdobyła nagrodę hiszpańskiego Ministerstwa Kultury i Edukacji za najlepszą książkę.

  • Autor: Susanna Isern, Rocio Bonilla
  • Tytuł:  Wielka księga superskarbów
  • Tytuł oryginalny: El gran libro de los supertesoros
  • Tłumacz: Jowita Maksymowicz-Hamann
  • Liczba stron:   40
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Wydawnictwo: Mamania
  • Wymiary: 248×315
  • Do kupienia TUTAJ

„Wielka księga superskarbów „ to ważna i potrzebna książka z serii edukacji emocjonalnej dzieci. Wartościowa, inspirująca, motywująca. Serdecznie polecam i ogromnie cieszę się, że takie wartościowe publikacje trafiają do naszych dzieci.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *