Kolejna wspaniałą książka dla przedszkolaków i starszych dzieci. O wrodzonych oraz rozwijanych talentach, które mają dzieci. Całość w pięknych ilustracjach i mądrych słowach. „Wielka księga supermocy” to szalenie interesująca książka, której celem jest wspieranie pewności siebie dziecka. Edukacja emocjonalna, budowanie indywidualnej tożsamości dziecka, kompetencji i motywowanie do rozwoju swojej indywidualnej ścieżki i osobowości.

20200311_1211491938083537-767x1024 Wielka księga supermocy. MAMANIA- ZIMA 2020

Jestem kreatywna, uważna i odważna – a jaka jest Twoja supermoc? Co cię wyróżnia? Co jest Twoją mocną stroną i czymś co odróżnia Cię od innych? Czym możesz się pochwalić tu i teraz? Dosyć pytań! Czas na odpowiedzi.

„Wielka księga supermocy” to obszerny zbiór wypowiedzi, opisów dzieci. Pięknie zilustrowany i napisany bardzo mądrym słowem. Inspirująca książka, która podpowiada w jaką stronę pójść i jak rozwijać swoje kompetencje by być zdrowym, szczęśliwym i pełnym radości dzieckiem.

  • Autor: Susanna Isern, Rocio Bonilla
  • Tytuł: Wielka księga supermocy
  • Tytuł oryginalny: El gran libro de los superpoderes
  • Tłumacz: Jowita Maksymowicz-Hamann
  • Liczba stron: 40
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Premiera: 4 marca 2020
  • Wydawnictwo: Mamania
  • Do kupienia TUTAJ

Talent nie jedno ma imię. Może być to ruch, zwinność, sport i taniec, innym razem jest to humor i matematyka. A może masz dobre pomysły i jesteś kreatywny? Zdecydowanie masz moc- zdecydowanie musisz ją w sobie odnaleźć i nazwać.  Jesteś wyjątkowa i niepowtarzalna – jesteś wyjątkowy i niepowtarzalny! Jeśli macie wątpliwości to tym bardziej zapraszam do lektury książki, która je zdecydowanie rozbije.

20200311_1211491938083537-767x1024 Wielka księga supermocy. MAMANIA- ZIMA 2020

„Wielka księga supermocy” to naprawdę bardzo fajna książka. Podpowiada w prostych słowach jak odnaleźć w sobie moc. Jak ją nazwać i dobrze w życiu wykorzystać. Wszystko opisane jest przykładami. Bo książkę tworzą wypowiedzi dzieci. Bardzo różnych i pięknych jednocześnie!

Kilka słów o autorce:

Całość publikacji zbiega się w zadaniu do samodzielnego wykonania. Autorka to Susanna Isern.  Jest pisarką, psycholożką i mamą trójki dzieci. Wiosną 2011 r. ujrzała światło dzienne jej pierwsza ilustrowana książka. Od tamtej pory opublikowała ponad trzydzieści książek dla dzieci. Większość została przetłumaczona i opublikowana w piętnastu krajach.

Autorka jest dwukrotną laureatką prestiżowej Moonbeam Children’s Books Awards. Obecnie łączy pasję do pisania z psychologią. Kieruje gabinetem lekarskim Aula Dédalo de Santander i jest profesorem na Europejskim Uniwersytecie Atlantyckim. Rocio Bonilla ukończyła Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie, ma uprawnienia pedagogiczne oraz studiowała ilustrację u Ignasiego Blancha i Rogera Olmosa. W 2015 r. zdobyła nagrodę hiszpańskiego Ministerstwa Kultury i Edukacji za najlepszą książkę.

20200311_1211491938083537-767x1024 Wielka księga supermocy. MAMANIA- ZIMA 2020

Książkę polecają: Polskie Towarzystwo BiblioterapeutyczneWychowanie z Szacunku, Fundacja Kosmos dla Dziewczynek, Fundacja Zaczytani.org

„Wielka księga supermocy” to wspaniała książka, której zadaniem jest wsparcie psychologiczne dziecka. Publikacja dedykowana jest przedszkolakom i dzieciom w wieku wczesnoszkolnym.  Pięknie zilustrowana z sercem i wrażliwością mówi językiem dzieci do dzieci. Wspiera, motywuje i podnosi samoocenę dziecka!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: