Uwielbiacie święta? To fantastycznie! Atmosfera przygotowań i dekoracji, zapachów z kuchni udziela się wszystkim..poza Gus’em. Gus to pies, który nie lubi świąt. Nie cierpi dekoracji i wszystkich wspaniałych elementów, które towarzyszą obchodom świątecznym. Marudny pies nie chce przyznać, że coś ze świątecznej atmosfery mu się podoba – ale teraz już nie jest sam! Co to zmienia?

wp-1639378272385-768x1024 WESOŁYCH ŚWIĄT, GUS. Mamania 0+, 2021

Kolejna książka/picturebook o najbardziej marudnym psie na świecie. Gus nie cierpi świątecznych sweterków, jemioły, śniegu, dekoracji, kolęd. Tylko o co tak naprawdę chodzi w tym całym  świętowaniu! Gus odkrywa dzięki malutkiemu towarzyszowi. Może wystarczy, aby Gus spędzał z nim więcej czasu? Przecież, gdy spędzają wspólnie czas to GUS nie marudzi. Gus lubi wtedy świąteczne zabawy, filmy i same święta. Tylko to ostatnie takie święta. Teraz jest ich troje! Dowiedz się, kto dołączył do piesków! I co an to Gus – jego mina mówi wszystko!

  • Autor: Chris Chatterton
  • Tytuł: Wesołych świąt, Gus
  • Tytuł oryginalny: Merry Christmas, Gus
  • Tłumacz: Zofia Raczek
  • Liczba stron: 32
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Wydawnictwo: Mamania
  • Do kupienia TUTAJ
wp-1639378272385-768x1024 WESOŁYCH ŚWIĄT, GUS. Mamania 0+, 2021

„WESOŁYCH ŚWIĄT, GUS” to pełna uroku książka. Zawiera bardzo mało tekstu. Pojedyncze zdania, które towarzyszą kolorowym ilustracją. Tutaj nie chodzi o opowieść tylko o podkreślenie wszystkich ważnych odczuć i momentów, które zdarzają się każdemu. I co najważniejsze to bycie razem! Wtedy punkt widzenia zmienia się drastycznie. Doświadczył tego nawet najbardziej marudny pies świata! Gus lubi święta, gdy nie jest sam! Książka to bardzo dobra propozycja w klimacie świąt i Bożego Narodzenia dla najmłodszych czytelników. Podkreśla świąteczny nastrój, wskazuje na jego elementy, które tworzą dekoracje czy dodatki. I co najważniejsze wskazuje, że w świętach nie o to właśnie chodzi, tylko by być razem i zajadać, śpiewać czy bawić się wspólnie! Zapraszam odkrywanie uroków świąt z Gus’em i jego przyjaciółmi.

Gdy otworzycie tą książkę zapewniam, że będziecie zauroczeni! Ja jestem! WESOŁYCH ŚWIĄT, GUS. WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WAS!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *