Seria Uczucia GUCIA to rewelacyjne książeczki oraz nowość w postaci książeczki z zadaniami. Gucio uczy dzieci rozpoznawać, nazywać i zarządzać emocjami. Podpowiada także jak samodzielnie pracować nad skupieniem czy innymi emocjami, poprzez proste i skuteczne ćwiczenia oddechowe. Fantastyczna seria, która ucieszy każdego rodzica! Zadania, gry, ćwiczenia oraz wciągająca zabawa!

wp-1606170833817-1024x768 Uczucia Gucia: Gucio nie może się skupić oraz Baw się z Guciem 3-6 lat DEBIT JESIEŃ 2020
qrf
  • Baw się z Guciem
  • Aurelie Chien Chow Chine
  • 52 strony
  • Wydawnictwo Debit
  • Do kupienia TUTAJ

„Baw się z Guciem” to nowość. W kolorowym zeszycie znajdziemy mnóstwo zadań o emocjach, ćwiczeń oddechowych, opowiadań, kreatywnych pól do wypełnienia i mnóstwo naklejek. Całość to dobrze zebrana edukacyjna zawartość dla dziecka w wieku 3-6 lat. W środku  znajdziecie także grę memory oraz koło emocji.  Nie zabraknie także ulubionych zabaw przedszkolaków: kolorowanek, układanek, ćwiczeń oddechowych oraz gier. Zadania do wykonywania w domu, na spacerze itd. Wspólnie z dorosłym. Absolutnie ważna nauka psychologii emocji dla dzieci w wieku przedszkolnym. Pomoże dziecku lepiej zrozumieć siebie oraz rówieśników, starszych. Odważniej wejść w życie i zrozumieć samego siebie! Serdecznie polecam!

  • Gucio nie może się skupić
  • Aurelie Chien Chow Chine
  • 32 strony
  • Do kupienia TUTAJ

Gucio to mały jednorożec taki jak wszystkie.  To już brzmi wyjątkowo – prawda? Jego tęczowa grzywa zmienia kolor zależnie od tego, co Gucio odczuwa.  Tutaj dzieci poznają kolory i emocje. A kolorowa grzywa w tym pomaga! Każdy z kolorów to okazja do śledzenia przygód bohatera. Tym razem kolor pistacjowy. Gucio nie może się skupić. Jego myśli błądzą i kompletnie nie wiedzą, gdzie mają się zatrzymać. Najgorzej, że wszyscy to widzą.

Jest na to sposób! Wystarczy uruchomić przycisk skupienia! Najlepiej trzy razy i za każdym razem ćwicząc oddech. Jak tego dokonać? Gucio przeprowadzi Was przez ćwiczenia oddechowe! Skuteczne, proste i autentycznie ciekawe dla przedszkolaków!

Seria historyjek, które uczą nazywania emocji i panowania nad nimi. W każdej książeczce opisano jedno uczucie. Na końcu historyjki znajdują się bardzo proste ćwiczenia, które skutecznie wspiera dziecko w zarządzaniu emocjami.

UCZUCIA GUCIA to rewelacyjna seria, którą całkowicie polecam i zachęcam do obserwowania i zabawy wraz z emocjami i kolorową grzywą. Serdecznie polecam i absolutnie warto podążać, za Guciem i jego burzliwym emocjonalnym światem.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *