Uwielbiam książki paragrafowe! Znakomite nowości pojawiły się u Wydawnictwa Mamania – to fabularne książki graficzne z elementem decyzji. Czytelnik sam decyduje w którą stronę wybierze się jego bohater! Dodatkowo pozna mnóstwo faktów o kosmosie i znakomitym twórczy renesansu. Twoja misja – Mars i Leonardo DaVinci już na blogu!

wp-1626671505773-1024x806 Twoja Misja: MARS & Leonardo DaVinci

Twoja misja. Mars

Zabieram Was na misję kosmiczną., Pora ubrać kombinezon i przedostać się na pokład statku kosmicznego! Wyruszamy na Marsa! Podróż jak i misja, którą mamy wykonać to znakomita okazja do poznawania świata i nauki. Przygotujcie się na nowe przygody! Najnowsze technologie wymagają niezwykłego przygotowania i dużej precyzji użycia. Czy twoja wiedza naukowa wystarczy, aby przetrwać w tym wrogim środowisku? Czy podejmiesz właściwe decyzje, aby ta misja badawcza zakończyła się prawdziwym sukcesem? Każdy problem, który trzeba rozwiązać, to okazja do odkrycia niesamowitych faktów o kosmosie. Masz zadatki na prawdziwego astronautę? Przekonaj się sam!

Autor:Philippe Nessmann
Ilustracje:Dofresh
Tytuł:Twoja misja. Mars

Twoja misja. Leonardo da Vinci

Zabieram Was w podróż w czasie. Jest rok 1504, znajdujesz się we tętniącej życiem Florencji. Odbywasz praktyki w pracowni Leonarda da Vinci! To ogromny zaszczyt oraz wielkie zadanie. Możesz odkrywać, jakim geniuszem jest twój mistrz, podpatrywać, jak wymyśla niesamowite maszyny i odkrywać jego tajemniczy sekret. Zapraszam Was do spotkania z historią! Czy będziesz w stanie podjąć właściwe decyzje? Jak zakończy się twoja misja?

Autor:Emmanuelle Kecir-Lepetit
Ilustracje:Arnaud Demaegd
Tytuł:Twoja misja. Leonardo da Vinci

Książki paragrafowe

Zapraszam do spotkania z niezwykle interesującą książką. Książki paragrafowe to połączenie przygodowej powieści z książką naukową oraz grą. Czytelnik decyduje, co się wydarzy i jak potoczą się losy bohaterów. Każdy problem, który trzeba rozwiązać, to okazja do odkrycia niesamowitych faktów z historii czy poznanie nowej wierzy z astronomii. Serdecznie polecam książki dla dzieci i młodzieży w wieku od około 6/7-15 lat. Pamiętaj, że taką książkę możesz czytać kilka razy i za każdym nowym wyborem czeka Cię wiele zaskoczenia! Książki zostały bardzo ładnie wydane, są poręczne, kolorowe. Publikacje zostały również kolorowo zilustrowane.

Twoja Misja to nowa seria unikalnych przygodowych książek paragrafowych, w których czytelnik decyduje, co się wydarzy i jak potoczą się losy bohaterów. Zapraszam do przygody w świecie, którego jeszcze nie znacie!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *