Tola w kolejnej pięknej opowieści. „Tola na biwaku” po raz kolejny zaprasza do spotkania z przygodą. To ciepła, rodzinna, przygodowa seria książek, której bohaterką jest rezolutna Tola. Tym razem dziewczynka wraz z rodziną wybiera się na biwak i to pod prawdziwy namiot! Jakie przygody spotkają Tolę? Przekonajcie się z Nami!

wp-1613079372632-833x1024 Tola na biwaku – Zielona Sowa –ZIMA 2021 – 4+

Tola na biwaku!

Tola w kolejnym tomie przygód! Jeśli nie znacie serii to zapraszam Was na bloga TUTAJ, gdzie przeczytacie o innych przygodach dziewczynki we wszystkich porach roku a także w przedszkolu czy na wsi. Teraz przyszedł czas na biwak! Dziewczynka wyrusza wraz z rodziną na wakacje. To będzie jej pierwszy raz pod namiotem z widokiem na przepiękne niebo usłane gwiazdami! Tola uwielbia namiot, materace i wszystko co związane jest z biwakiem. Tym bardziej, że na miejscu jest plac zabaw, plaża i ciepła woda.

  • Tola na biwaku
  • Wiek czytelnika: 4-5 lat
  • Autor: Anna Włodarkiewicz
  • Ilustrator: Ola Krzanowska
  • Seria: TOLA
  • Do kupienia TUTAJ
wp-1613079372632-833x1024 Tola na biwaku – Zielona Sowa –ZIMA 2021 – 4+

„Tolę na biwaku” jak i inne książki z serii cenię za autentyczność wydarzeń. To bliskie każdej osobie historie, których akcja rozgrywa się współcześnie w Polsce. Wakacje, które można spędzić z rodziną na łonie przyrody to rewelacyjna sprawa. Tola bardzo docenia taką możliwość i z radością spędza letni czas na polu namiotowym, w lesie, na spływie kajakowym, plażując czy oglądając gwiazdy na rozległym niebie czy odpoczywając przy ognisku.  Nie wszystko będzie idealne i wymarzone. Tola jednak uczy się (i czytelnika przy okazji) przyjmować to co życie jej daje z wdzięcznością. Wtedy nawet letni deszcz nie straszny.  Wakacje z Tolą – zaczynamy! Kto wie, może opowieść zainspiruje Was do spędzenia wakacji 2021 na spokojnym biwaku?

wp-1613079372632-833x1024 Tola na biwaku – Zielona Sowa –ZIMA 2021 – 4+

Uwielbiam Tolę za docenianie zwykłych chwil. Uwielbiam ją za spokój, rodzinne chwile i codzienne małe i duże przygody! Bardzo dobra książka dla przedszkolaków. Ciepłe i pełne przygód, dialogów i opisów rzeczywistości opowiadania do czytania o każdej porze dnia i roku. Seria prezentuje się znakomicie!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *