Najbardziej marudny pies na świcie! Gus – kto by go nie znał! W swej rewelacyjnej publikacji poznajemy jego ciekawe życie oraz nastroje, które bawią jak i zaskakują! Piękna książka i bardzo ciekawa opowieść. Zdecydowanie warto poznać Gus’a i nie dać się jego humorkom, które jak zobaczycie zdecydowanie będą na końcu pozytywne!

wp-1620327130037-813x1024 To jest Gus. Mamania 3+
Autor:Chatterton Chris
Autor:Chris Chatterton
Tytuł:To jest Gus
Tytuł oryginalny:This is Gus
Tłumacz:Zofia Raczek
Liczba stron:32
Oprawa:oprawa twarda
Premiera:21 kwietnia 2021
Wydawnictwo:Mamania
Wymiary:285×230
Waga:360

Kto z nas nie ma czasami ochoty pomarudzić czy ponarzekać. Gus zdecydowanie ma do tego talent. Marudzenie przychodzi mu z łatwością. Są jednak takie kwestie, które sprawiają, że nawet Gus przestanie marudzić!  Pewnego dnia w domu pojawia się ktoś jeszcze! To malutki szczeniak!  Teraz czas na kompromis! Czy Gus będzie w stanie podzielić się tym co dotychczas było tylko jego? Czy Gus Wam czasami kogoś przypomina?

To wesoła opowieść w przepięknej oprawie graficznej. Jej bohaterem jest Gus. Gus mimo, że marudny to bardzo ciepły zwierzak.  Uwielbia kiełbaski i przyjaciela – małego psiaka. To piękna i bardzo klimatyczna opowieść. Warto ją poznać i wracać do  niej regularnie! Piękne i obszerne ilustracje do tego zdecydowanie zachęcą.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *