Kolejna część urokliwej opowieści o przyjaźni. Tym razem jeż czeka na powrót żółwia, który nadal tkwi w zimowym śnie. Nasz bohater nie może się doczekać momentu spotkania po długiej rozłące i przytulenia. Jak sobie poradzi? Kiedy nastąpi spotkanie i jak będzie przebiegać? Piękna opowieść pełna emocji i wzruszenia.

Jeśli kojarzycie okładkę tej książki z pewnością wiecie czego się spodziewać. Bo seria doczekała się najnowszej odsłony. To kolorowa opowieść z wielkimi ilustracjami i małym tekstem, który je uzupełnia.

Co znajdziemy w książce?

Opowieść w której nie zabraknie kolorów i emocji. Nasi bohaterowie od dawna się nie widzieli. Jaki był powód ? To była naprawdę długa zima. Jeż cierpliwie czeka, aż jego przyjaciel Żółw wreszcie się obudzi z zimowego snu. Ale gdzie on jest? I kiedy nareszcie wstanie z zimowego snu! Kiedy się spotkają!? Emocje biorą górę – nie sposób wytrzymać rozłąkę. Czy spotkanie zmieni odczuwane emocje?! Zdecydowanie tak!

Kolejna wzruszająca odsłona serii o niezwykłej przyjaźni Jeża i Żółwia, która przetrwa każdą rozłąkę!

Publikacja dedykowana jest dzieciom w wieku 2-8 lat. Polecam serdecznie przedszkolakom, które zdecydowanie nędza zainteresowanie tematem przyjaźni i przeżywanych emocji.

wp-1655281651904-scaled TAK BARDZO CZEKAM, ŻEBY CIĘ PRZYTULIĆ. Mamania
wp-1655281651904-scaled TAK BARDZO CZEKAM, ŻEBY CIĘ PRZYTULIĆ. Mamania

*Autor:Eoin McLaughlin
*Ilustracje: Polly Dunbar
*Tytuł: Tak bardzo czekam, żeby cię przytulić
*Tytuł oryginalny:The Longer the Wait, the Bigger the Hug
*Tłumacz:Zofia Raczek
*Liczba stron:32
*Oprawa:oprawa twarda
*www.mamania.pl

Piękna i zarazem bardzo wzruszająca emocjonalna opowieść.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *