Seria o niezwykłej szkole ma swoje stałe miejsce na blogu! Znajdziecie już wpisy o 7 poprzednich częściach – czas na 8! Zdecydowanie warto nawet latem wybrać się do „Szkoły magicznych zwierząt” i pójść z jej bohaterami na bal! Ja wybieram się właśnie teraz – zapraszam Was do wspólnej podróży.

wp-16575453871213608149706548460295-scaled Szkoła magicznych zwierząt. Szkolny bal TOM 8. Wydawnictwo Debit. LATO 2022

·         Tytuł: Szkoła magicznych zwierząt. Szkolny bal, tom 8

·         Tytuł oryginału: Die Schule der magischen Tiere 8: Voll verknallt!

·         Tłumaczenie: Agata Janiszewska

·         Ilustrator: Nina Dulleck

·         Liczba stron:   224

·         Format: 145 × 205 mm

·         Oprawa: twarda

·         Autor: Margit Auer

·         Do kupienia TUTAJ

Ósma część przygodowo-fantastycznej serii dla dzieci.   Seria, która ma swoich wiernych czytelników na całym świecie.          
 
Cała szkoła Winterstone skąpana w różu! Z okazji wielkiego szkolnego balu w klasie panny Cornfield zapanowało straszne zamieszanie: Sibel chce tańczyć z Jo, Jo chce tańczyć z Luną, a czego właściwie chciałaby Ida? Magiczne zwierzęta nie mogą się temu nadziwić, ale żółwica Henrietta wie, że „jak się ktoś zabuja, to rozum traci”. A w samym środku całej tej wrzawy dwójka dzieci tęsknie wypatruje swoich magicznych zwierzaków… 

 

Szkoła magicznych zwierząt łączy zalety powieści dla nastolatków z miłą odskocznią od codzienności jakim jest magiczny świat wydarzeń oraz postaci opisanych na kartach książki. Seria rozbudowuje się i rozrasta – to dobry znak! Młodzież chce czytać. Owszem jest to wybredny czytelnik, który swój czas starannie rozdziela na wartościowe treści. Z pewnością będą nimi kolejne przygody tej niezwykłej społeczności tytułowej Szkoły Magicznych Zwierząt. Zdecydowanie wyruszyć na przygodę, która prowadzi po ciekawych miejscach, pozwala poznać magiczne zwierzęta i ich opiekunów! Wątek różu i uczuć w tym kolorze może być bardzo ciekawy – zwłaszcza dla czytelników w wieku około 10-16 lat!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: