„Szkoła magicznych zwierząt. Gdzie jest pan M?” to znakomita seria, która wzbogaciła się jesienią o kolejną już siódmą część. Zdecydowanie spodoba się wielbicielom serii jak i nowym czytelnikom, którzy cenią w literaturze przygodę, świat magii i tytułowych magicznych zwierząt. W najnowszej części bohaterowie spotkają się z niezwykle tajemniczymi zaginięciami kluczowych osób w szkole – czy powinni samodzielnie rozwiązać zagadki ich nieobecności? Zdecydowanie dowiemy się wielu nowych i niezwykłych faktach o naszych bohaterach! Zapraszam na fantastyczno-przygodową opowieść dla nastolatków.

wp-1636962175672-778x1024 Szkoła magicznych zwierząt. Gdzie jest pan M.? Margit Auer TOM 7. Wydawnictwo Debit.
  • Tytuł: Szkoła magicznych zwierząt. Gdzie jest pan M.?
  • Tytuł oryginału: Die Schule der magischen Tiere 7: Wo ist Mr. M?
  • Tłumaczenie:  Agata Janiszewska
  • Ilustrator: Nina Dulleck
  • Liczba stron:   224
  • Format: 145 × 205 mm
  • Oprawa: twarda
  • Do kupienia TUTAJ

Siódma część przygodowo-fantastycznej serii dla dzieci. Jak ten czas zleciał! To już kolejne spotkanie z bohaterami serii. Są nimi dzieci, które pragną uczyć się świata i poznawać możliwości jakie daje im niezwykła szkoła. To właśnie w jej murach otrzymują magiczne zwierzęta. Każdy inne i to zwierze wybiera właściciela! W najnowszej części kolejne dzieci czekają na przydzielenie zwierzęcia. Niestety pojawiają się poważne komplikacje.  Mianowicie nagle właściciel sklepu z magicznymi zwierzętami znika bez śladu, a potem znika także panna Cornfield. Na zastępstwo w klasie pojawia się naprawdę mało przyjemny jegomość! Co się stało? Nie wiadomo, ale lis Rabbat jest przekonany, że nie powinni czekać z założonymi rękami!

Rozpoczyna się przygoda pełna zagadek…

Zdecydowanie polecam najnowszy tom jak i serie przygód z elementami fantasy. To rewelacyjna propozycja dla wielbicieli książek. Jednocześnie zdystansowani od literatury mogą podjąć próbę przekonania się do słowa pisanego pod warunkiem zainteresowania światem fantasy i opowieści przygodowych, detektywistycznych itp. To książki, które pokazują na właściwe zachowania i wartości. Przybliżają czytelnikowi świat prawdziwej przyjaźni czy ponoszenia konsekwencji swoich zachowań, relacji ze zwierzętami. Wartościowe i jednocześnie pięknie opowieści. Doskonale wpisują się w potrzeby młodych ludzi, których na pewno ucieszą krótkie rozdziały oraz powiększona czcionka, ilustracje czarno białe.

Lubicie słuchać opowieści – seria oraz i najnowsza cześć dostępna jako audiobook TUTAJ. Bardzo dobra alternatywa jak i wsparcie np. w długiej podróży autem.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: