Znakomita książka i światowy bestseller! Symfonia zwierząt – Dan Brown.  Niezwykła książka – do czytania i słuchania jednocześnie! Zabawne a jednocześnie bardzo edukacyjne i zawierająca psychologiczne przesłania. Kolorowa i przepięknie zilustrowana książka, której bohaterami są zwierzęta, muzyka oraz człowiek do którego autor kieruje ważne i bardzo potrzebne słowa. Cśśśś! Nadstawcie uszu, słyszycie? Zapraszam do rewelacyjnego spotkania z Symfonią zwierząt do Wydawnictwa Debit.

wp-1603641941926-1024x768 Symfonia zwierząt - Dan Brown - Niezwykła książka – do czytania i słuchania jednocześnie! Wydawnictwo Debit 3+ JESIEŃ 2020

Symfonia zwierząt! Jak to brzmi! Książka, której autor zadbał także o muzykę, której akompaniament może wam towarzyszyć podczas czytania. Pięknie zilustrowana i bardzo psychologiczna! Jak to możliwe? Autor to mistrz – artysta. Co do tego nie mam wątpliwości, Podobnie jak miliony czytelników na całym świecie. Dan Brown po raz pierwszy pisze i komponuje dla dzieci. Debit moim zdaniem jest bardzo udany- dlaczego?

  • Zabawne, edukacyjne i wartościowe treści.

Książka przepełniona jest wielkoformatowymi ilustracjami, których sercem jest krótki test. Jest to podróż w akompaniamencie Mastero Myszy. Poznajemy wraz z nim zwierzęta dżungli, morza, lasu itd. Każde zwierze ma coś mądrego do powiedzenia.  Tekst jest wierszowany, ale nie sztywny czy nudny.  Opowieści zwierząt są w zasadzie swobodne, zawsze bardzo trafne. Zawsze także zawierające mądrość, przesłanie.

„W życiu zdarza nam się upadać, ale wtedy najlepiej jest po prostu się podnieść”

„Od czasu do czasu zamknij oczy i posłuchaj. Może „dostrzeżesz” coś nowego?”

  • Edukacyjna

Przesłania oraz ciekawostki o zwierzętach jak i poznawanie instrumentów i muzyka- wszystko w jednej książce.

Poznacie i posłuchacie również instrumenty min.:

-marakasy
– kotły
-kontrabas
-klarnet
-fagot
-guiro
-tamburyn
-marimba
-harfa
-dzwonki
-trójkąt
-wiolonczela

Cśśśś! Nadstawcie uszu, słyszycie?

Na koniec Maestro zaprosi nas na wielki finałowy koncert: kurtyna w górę!

  • Interaktywna

 Książka zawiera dostęp do interaktywnej aplikacji , która umożliwia odtworzenie muzyki podczas czytania wierszy i oglądania ilustracji zawartych na wielkoformatowych stronach. By usłyszeć wspaniałe melodie w wykonaniu Zagreb Festival Orchestra, wystarczy przytrzymać kamerę urządzenia mobilnego nad daną stroną.

wp-1603641941926-1024x768 Symfonia zwierząt - Dan Brown - Niezwykła książka – do czytania i słuchania jednocześnie! Wydawnictwo Debit 3+ JESIEŃ 2020

Aby pobrać aplikację zeskanuj kod z książki lub odwiedź wildsymphony.com

  • Przepięknie zilustrowana

Zobaczcie sami jak piękne są ilustracje zawarte w książce:

Tytuł: Symfonia zwierząt
Tytuł oryginału: Wild Symphony
Tłumaczenie: Michał Rusinek
Ilustrator: Susan Batori
Liczba stron: 48
Format: 280 × 254 mm
Oprawa: twarda

„Symfonia zwierząt” do rewelacyjna książka! Fajne wierszyki o zwierzętach, psychologiczne i motywacyjne treści, piękne ilustracje oraz  relacyjna muzyka skonfigurowana z publikacją! Zdecydowania wyjątkowa książka!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: