Uwielbiamy świętować – najlepiej w gronie radosnych osób, które są nam bliskie. Zabawa, kolory, stroje i muzyka. Seria „Chcę wiedzieć. Akademia Mądrego Dziecka” skierowana jest do starszych przedszkolaków i najmłodszych uczniów. Na kolejnych stronach będziemy poznawać światowe wydarzenia, które zyskały miano świąt narodowych. Wielkanoc, Wigilia, Święto Zmarłych czy inne wspaniałe momenty, które sprawiają, że życie zmienia się na kilka chwil i nabiera szczególnych barw.

wp-16846107522543006075027350877439-1-852x1024 <strong><em>Świętuj z nami. </em></strong><strong>AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA. CHCĘ WIEDZIEĆ. </strong><strong>HarperCollins Polska WIOSNA 2023</strong>

Wspaniała seria, która świetnie sprawdza się jako prezent dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Mądra, kolorowa i bardzo ciekawa treść wprost idealnie wpisuje się w potrzeby dziecka jak i rodzica. „Świętuj z nami” to propozycja dla ciekawych świata dzieci. Znajdziemy w niej bardzo interesujące wydarzenia zwane świętami. Cały świat fascynuje a poznawanie go to również nauka życia! Jesteście ciekawi jakie święta znajdą się w książce? Ja jestem najbardziej dumna z Wielkanocy, która zdecydowanie zasługuje na swoje miejsce w gronie najciekawszych świąt na świecie.

ŚWIĘTA- to tematy, które fascynują dzieci, nowoczesne ilustracje, które w przyjazny sposób przedstawiają różne zagadnienia i ułatwiają zrozumienie treści.

wp-16846107522543006075027350877439-1-852x1024 <strong><em>Świętuj z nami. </em></strong><strong>AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA. CHCĘ WIEDZIEĆ. </strong><strong>HarperCollins Polska WIOSNA 2023</strong>

Książki doskonale wpisują się w popularny nurt współczesnej edukacji – edutainment (od słów education – edukacja i entertainment – rozrywka), z którego czerpiemy, rozbudowując „Akademia Mądrego Dziecka” o pozycje dla starszych dzieci. Zaspokajamy ciekawość w sposób, który gwarantuje dobrą zabawę – a zdobywanie wiedzy jest jej częścią. Przepiękne i barwen ilustracje sprawiają, że młody czytelnik będzie zafascynowany i zauroczony treścią.

 • Świętuj z nami.
 • Akademia Mądrego Dziecka. Chcęwiedzieć
 • Autor: Valerie Wilding
 • Ilustrator: Asa Gilland
 • Tłumaczenie: Kazimierz Pytko
 • Oprawa: twarda
 • Objętość:48 stron
 • Format:237×280
 • Cena:34,99
 • Grupa docelowa:3-7 lat
 • Do kupienia TUTAJ

Z tej bogato ilustrowanej książki dowiesz się, jak bawią się dzieci na wszystkich kontynentach i jak świętują ważne wydarzenia. Wybierz się na małpią ucztę do Tajlandii; porównaj, jak świętuje się karnawał w Rio de Janeiro, a jak w Wenecji; sprawdź, co jada się w Grecji na Wielkanoc, a co w Meksyku na Święto Zmarłych. Przekonaj się, że święta bywają różne, lecz wszędzie to czas dobrej zabawy!

To cudowna i bardzo kolorowa podróż po świecie w barwach wydarzeń, które mają szczególne znaczenia dla mieszkańców. Wydarzenia, które sprawiają, że ludzie są razem. Dają szczęście i pozwalają zmienić bieg wydarzeń, porzucić obowiązki i rutynę. To także świadectwa wydarzeń, jubileuszy, historii, tradycji i doskonała zabawa. Poznajcie historie kultury jak i światowe wydarzenia. Zapraszam w podróż po fascynujących miejscach.

Piękna, mądra i kolorowa książka, która zabiera dzieci do pełnego barw i akcji wydarzenia. Serdecznie polecam!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *