Chcecie posłuchać opowieści o Świętym Mikołaju? W najnowszej odsłonie popularnej serii „Opowiem Ci,  mamo” poznamy niezwykłego bohatera, którego uwielbiają dzieci na całym świecie. Święty Mikołaj i jego codzienne życie to niezwykła opowieść wizualna i tekstowa. Bohater odsłania kulisy swojej prywatności, zaprasza do zabaw w labirynt i nie tylko.  Może napiszecie list do Świętego Mikołaja?

wp-1637650708094-789x1024 Świąteczne propozycje książkowe: Opowiem ci, mamo, o Świętym Mikołaju. Nasza Księgarnia
  • Ola Woldańska-Płocińska
  • ilustracje: Ola Woldańska-Płocińska
  • Wiek: 0-6
  • Forma wydania: oprawa twarda
  • Rok wydania: 2021
  • Liczba stron: 28
  • Do kupienia TUTAJ

Tym razem w popularnej serii „Opowiem ci, mamo” przedstawiamy niezwykłego bohatera, którego kochają wszystkie dzieci… Świętego Mikołaja! Cudowna podróż do jego domu zaczyna się od pierwszej strony. Bo w zasadzie gdzie on mieszka? Co robi? Jakie ma ulubione smakołyki i czym się zajmuje wiosną i latem ? Zdecydowanie jest to postać, która fascynuje, zastanawia i budzi zainteresowanie nie tylko dzieci.

Wielka, kartonowa i niezwykle kolorowa książka kryje w sobie wiele tajemnic – na przykład co skrzaty i Mikołaj robią latem, dlaczego pani Mikołajowa ma najwięcej pracy w styczniu czy jak powstają prezenty. Wreszcie autorka zachęci także, aby zastanowić się, o co poprosić Świętego Mikołaja, który jest przecież bardzo zapracowany. Być może właśnie dlatego nie tylko on rozdaje dzieciom na świecie prezenty… A kto jeszcze? O tym także opowiada ta piękna obrazkowa książka. 

wp-1637650708094-789x1024 Świąteczne propozycje książkowe: Opowiem ci, mamo, o Świętym Mikołaju. Nasza Księgarnia

Zapraszam Was do poznania Mikołaja i jego rodziny oraz przyjaciół. Klimatyczna książka w tym pomoże! Gruba, solidna i bardzo trwała! Zdecydowanie polecam i życzę udanych chwil na spotkaniach z Mikołajem i reniferami!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: