Operacja Zielona Rękawiczka to kolejna książka z detektywistycznej serii dla dzieci, pełna zadań oraz zagadek dla małego czytelnika. Przekonajcie się czy jesteś dobrym detektywem! Świąteczna i niezwykle zimowa książka zaprasza do przygody w której mamy odnaleźć tajemniczego włamywacza. Wszystko zaczęło się od zagubionej rękawiczki. Ksiażka, która pobudza dzieci do zabawy i świtanie sprawdzi się w czasie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok!

wp-1637651056507-821x1024 Świąteczne propozycje książkowe: Operacja Zielona rękawiczka. Media Rodzina
  • Operacja Zielona rękawiczka
  • Jørn Lier Horst
  • Do kupienia TUTAJ

Operacja Zielona Rękawiczka to kolejna książka z detektywistycznej serii dla dzieci, pełna zadań oraz zagadek dla małego czytelnika. Polecam od 3/4lat. Zadanie, które przygotowali bohaterowie zdecydowanie sprawią, że dzieci będą niezwykle zainteresowane światem przygód i zagadek.

Tym razem zadanie zleca młodym detektywom ich koleżanka Fanny – prosi o odnalezienie… rękawiczki. Przyznaj, specyficzne zlecenie, ale przecież żadna sprawa nie jest ani za mała, ani za duża dla Biura Detektywistycznego numer dwa. Okazuje się, że przystępując do wykonania zadania, Tiril, Oliver i Otto trafiają na ślady włamywaczy. Zaczyna się robić niebezpiecznie.

wp-1637651056507-821x1024 Świąteczne propozycje książkowe: Operacja Zielona rękawiczka. Media Rodzina

Rewelacyjna przygoda bohaterów to również Sitna propozycja zabawy dla czytelnika. Na każdej stronie znajdziesz zadanie dla detektywa, które rozwiążesz dzięki tropom i wskazówkom ukrytym w tekście, a także na ilustracjach. W razie problemów, prawidłową odpowiedź sprawdzisz na kolejnej stronie! Niezwykle klimatyczna i ciekawa propozycja dla dzieci od 3-4 lat!

DETEKTYWISTYCZNA SERIA KSIĄŻEK DLA DZIECI

Seria Operacja to akcja pełna przygód, kolorowe ilustracje, mapy i łamigłówki oraz duże litery – idealne do nauki samodzielnego czytania. Koniecznie zajrzyj do kilkunastu pozostałych części tej wciągającej detektywistycznej serii książek dla dzieci. Operacja Zielona Rękawiczka ukazała się w takim samym formacie jak Operacja bałwan. Jest to zeszyt w dużym formacie, z mnóstwem zadań i zagadek, który zapewni dzieciom rozrywkę na długie wieczory. Dzięki niemu każdy czytelnik sam może na chwilę zostać detektywem!

Autorem serii książek dla dzieci „Operacje…” jest Jørn Lier Horst – norweski pisarz, uznany autor kryminałów. Wyobraźnia i lekkie pióro pisarza niewątpliwie znakomicie sprawdziły się także w przypadku literatury dla dzieci.

Książka, która uczy logicznego wnioskowania, skupienia i wyciągania wniosków. Utrzymana w klimacie detektywistycznego dochodzenia w otoczeniu zimowych krajobrazów  i śnieżnych chwil.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: