„Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta” to kolejna książka w serii o Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej. W książce mały czytelnik znajdzie aż 45 otwieranych okienek, które kryją w sobie niejedną (świąteczną!) tajemnicę. Ich odkrywanie to olbrzymia przyjemność i radość sama w sobie. Wspólnie z dzieckiem odkrywamy także świąteczne tradycje i przygotowujemy się do Bożego Narodzenia.

16358452730816721-jpg-gallery.big-iext97477701 Świąteczne propozycje książkowe: Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta. Nasza Księgarnia 1+
  • Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta
  • Anita Głowińska
  • Do kupienia TUTAJ

„Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta” to kolejna książka w serii o Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej. Autorka zaprasza na nowe przygody rodzeństwa: Kici Koci i Nunusia. Bohaterowie, których kochają dzieci w wieku 1-5 lat. Tym razem w grubej kartonowej książce mały czytelnik znajdzie aż 45 otwieranych okienek, które kryją w sobie niejedną (świąteczną!) tajemnicę. Książka wspiera dzieci w zapoznawaniu się z bożonarodzeniowymi tradycjami.

16358452730816721-jpg-gallery.big-iext97477701 Świąteczne propozycje książkowe: Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta. Nasza Księgarnia 1+

Kto lepiej pomoże maluchom przygotować się do Bożego Narodzenia niż ich ulubienica, Kicia Kocia?

Bohaterowie na wielkich ilustracjach ozdabiają choinkę, pieką pierniczki i przygotowują się do niezwykłych wydarzeń jakimi będą Święta Bożego Narodzenia z przyjściem samego Świętego Mikołaja. Dodatkowo dowiecie się jakie są zwyczaje w innych krajach, innych rodzinach itp. – kto przynosi prezenty  z okazji świąt?

Trzej Królowie?

Dziadek Mróz i Śnieżynka?

Wiedźma Befana?

Gwiazdka?

To będą wyjątkowe święta spędzone z bliskimi!

SERIA KICIA KOCIA

Seria Kicia Kocia to książki dla dzieci autorstwa gdańskiej pisarki Anity Głowińskiej. Jej bohaterką jest mała, bystra kotka oraz jej przyjaciele, którzy razem z Kicią Kocią odważnie odkrywają świat. Razem uczą się też najważniejszych zasad w codziennym życiu.

Na serię książek dla dzieci autorstwa Anity Głowińskiej składają się kwadratowe książeczki z Kicią Kocią w roli głównej, a także kartonowe, proste historyjki o Nunusiu – idealne dla maluchów. W serii znaleźć można także zeszyty do czytania, bazgrania i kolorowania, jak również książki z okienkami do odkrywania ukrytych niespodzianek. To właśnie do tej ostatniej kategorii zalicza się książka „Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta”. Odkrywanie tajemnic kryjących się w okienkach to wielka frajda dla każdego dziecka!

„Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta” to piękna opowieść o dzieciach, które przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. W atmosferze radości i klimacie choinki wprowadzają dzieci do bożonarodzeniowej tradycji. Książka, którą kochają dzieci 1-5 letnie.   


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: