Kochać to co się robi to jak wygrać w konkursie główną nagrodę! Rodzina Andrzeja ma to szczęście – jej członkowie robią niezwykłe, niezwyczajne i absolutnie ciekawe rzeczy. Mama jest kwiaciarką, tata – paleontologiem, siostra przytula pandy, dziadek jest testerem herbaty, a babcia – tłumaczką języka migowego. W rodzinie są też: kynolożka, architektka, pszczelarz, pilot balonów, pizzer, astronom czy dmuchaczka szkła. Poznajmy te wszystkie zawody i nauczmy się przy okazji parzyć herbatę, podstaw języka migowego oraz innych fascynujących umiejętności!

20190503_160322457840021-1024x1024 Świat zawodów i fascynujących pasji w „Niezwyczajne zawody” - Ałła Gutniczenko od Nasza Księgarnia 6+
 • Niezwyczajne zawody
 • Ałła Gutniczenko
 • forma wydania: książka papierowa
 • oprawa: twarda
 • ilustrator: Julia Kołomojec
 • tłumacz: Katarzyna Lajborek
 • rok wydania: 2019
 • liczba stron: 88
 • format: 218 x 290 mm
 • przedział wiekowy: 6-10
 • Do kupienia TUTAJ
20190503_160322457840021-1024x1024 Świat zawodów i fascynujących pasji w „Niezwyczajne zawody” - Ałła Gutniczenko od Nasza Księgarnia 6+

Niezwykłe zawody to ciekawa propozycja z kategorii doradztwo zawodowe. Ponieważ sama doradzam zawodowo spojrzę na tą pozycję z perspektywy zawodowca! Absolutnie ważna i ciekawa książka, która w atrakcyjny i poza schematyczny sposób wprowadza dziecko w świat zawodów. Cała historia zawiera się w rodzinie chłopca o imieniu Andrzej.  Chłopiec ma niezwykłe szczęście, że bliskie osoby w jego życiu wykonują  ciekawe zawody.

Mama jest kwiaciarką, tata – paleontologiem, siostra przytula pandy, dziadek jest testerem herbaty, a babcia – tłumaczką języka migowego. W rodzinie są też: kynolożka, architektka, pszczelarz, pilot balonów, pizzer, astronom czy dmuchaczka szkła.

Każdy z zawodów jest potraktowany bardzo interesująco.  Kompleksowo oraz z dużą ilością szczegółów, ciekawostek , graficznego zwizualizowania oraz z należna im wagą i szacunkiem do wykonywanych zadań. W bardzo kolorowej publikacji znajdziemy zawody popularne i te mniej znane. Być może słyszeliście kiedyś o zawodzie tłumacza języka migowego, ale czy znacie jego podstawy? Jak przyrządzić ulubioną pizzę czy zaparzyć herbatę, której smak oddaje pełnie możliwości napoju? Tak- naprawdę z tej publikacji możecie poznać zawody i nauczyć się kilku ciekawych szczegółów z ich zakresu.

Oprawa graficzna oraz układ treści jest bardzo zachęcający i przejrzysty.  Twarda oprawa, kolory i miłe grafiki dodają publikacji waloru. Co w połączeniu z treścią i wartością ponad informacyjną daje bardzo dobrą pozycje na rynku wydawniczym.

Celem publikacji i moim wielkim marzeniem jest przekazanie dzieciom informacji, że w życiu należy wykonywać takie zajęcia, aby cieszyć się z nich. Tylko robiąc to co kochasz, lubisz możesz czerpać z pracy satysfakcję. Być może wydaje ci się, że zawody wymienione z w książce są lepsze lub gorsze. Każdy z nich wykonywany z pasją i zaangażowaniem jest absolutnie źródłem satysfakcji i powodzenia finansowego! Tylko pasjonat może to osiągnąć! O ogromna wartość, która zapisana jest miedzy stronami i wniosek, który trzeba z dzieckiem omówić! Wartościowa książka, która zdecydowanie jest pięknym prezentem dla dziecka w wieku 6-14 lat!

A jaki jest Wasz niezwykły zawód?

Czy macie szczęście robić to co uwielbiacie!? Ja tak!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *