Wartościowa książka dla młodzieży, która zabiera dziecko w świat powieści z dreszczykiem emocji. Nie przypadkowo Strachociny przypominają nazwą i graficzną oprawą miasteczko z pewnego serialu dla młodzieży.  Jesteście gotowi na powieść pełną grozy, dziwów i niesamowitych przygód? Macie odwagę? Zapraszam na ciekawą opowieść z dreszczykiem emocji!

pol_pm_Strachociny-Widmowi-motocyklisci-1079_1 <strong>Strachociny. Widmowi motocykliści. Wydawnictwo Mamania JESIEŃ 2022</strong>

Brawo za stworzenie ciekawej propozycji dla dzieci w wieku szkolnym. Książki polskich autorów skierowane dla młodzieży to nie łatwa sprawa. Na szczęście Pan Dominik Łuszczyński nie obawia się trudnych wyzwań i stworzył ciekawą książkę dla wielbicieli strach, przygód i niecodziennych wydarzeń. Fabularna opowieść, której szczegóły sprawią, że historia będzie mrozić krew w żyłach i jednocześnie elektryzować ciekawością kolejnych rozdziałów. Co dzieje się w zagadkowych Strachocinach?

Damian Nowacki uwielbia motocykle. Podobnie jak jego tata, a kiedyś też dziadek, spędza całe godziny w warsztacie. Czy upiorne stworzenia na wielkich maszynach to wytwór jego wyobraźni, czy może przeszłość jego dziadka zaczyna wychodzić na jaw…?

pol_pm_Strachociny-Widmowi-motocyklisci-1079_1 <strong>Strachociny. Widmowi motocykliści. Wydawnictwo Mamania JESIEŃ 2022</strong>

„Strachociny” to nowa polska seria dla fanów opowieści grozy. Jej bohaterowie, młodzi mieszkańcy Strachocin, niezwykłego miasta pełnego dziwów, w każdym tomie przeżywają niesamowitą przygodę, od której włos jeży się na głowie. Książki możesz czytać niezależnie od siebie. O ile się odważysz…

Ciekawi bohaterowie, rozdziały, duża czcionka, dialogi, ciekawy tekst. Wszystko to znajdziecie w książce z serii Strachociny. Przygodowa opowieść dedykowana jest dzieciom samodzielnie czytającym, które mają w sobie ochotę na bardziej rozbudowane książki. Duża czcionka, ilustracje, dialogi sprawiają, że czytelnik nie będzie miał trudności z pokonaniem książki być może po raz pierwszy. Seria sprawdza się znakomicie i jest w stanie rozpalić w dzieciach w wieku szkolnym miłość do powieści i książek – warto spróbować! Dedykowana dzieciom i młodszej młodzieży.

  • Autor: Dominik Łuszczyński
  • Tytuł: Strachociny. Widmowi motocykliści
  • Liczba stron: 144
  • Oprawa: oprawa miękka
  • Ilustracje: Tomasz Kaczkowski
  • Wydawnictwo: Mamania
  • Wymiary: 140×205
  • Do kupienia TUTAJ

annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: