Dwie kartonowe książki, które bardzo dobrze wpisują się w wiosenny i wielkanocny czas. Brytyjska klasyka w najlepszym wydaniu – książki z klapakami! Nawet nie zauważycie, kiedy Wasze dziecko zacznie liczyć – nauka i zabawa w jednym! Pierwsza Wielkanoc Spota i Spot umie liczyć od Wydawnictwa Mamania.

wp-1616362982491-772x1024 SPOT – kartonowe książki. Pierwsza Wielkanoc Spota i Spot umie liczyć. MAMANIA MARZEC 2021

Pierwsza Wielkanoc Spota, Eric Hill

Brytyjska seria książek o przygodach pieska Spota to już klasyka literatury dziecięcej. Sympatyczny piesek wraz z przyjaciółką Helen wyruszają na poszukiwania ukrytych jajek wielkanocnych. To jedna z ulubionych zabaw mojego dzieciństwa – poszukiwanie słodkości po śniadaniu Wielkanocnym. Wyruszamy z pieskiem i szukamy! Zajączek porządnie schował jajeczka – trzeba je znaleźć i policzyć! Nauka i zabawa w jednym! Zdecydowanie to coś co dzieci lubią najbardziej!

  • Autor:  Eric Hill
  • Tytuł: Spot umie liczyć
  • Tytuł oryginalny: Spot Can Count
  • Tłumacz: Zofia Raczek
  • Liczba stron: 24
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Wydawnictwo: Mamania
  • Do kupienia TUTAJ

Spot umie liczyć, Eric Hill


Spot umie liczyć od 1 do 10! Chodzi po farmie i ćwiczy nową umiejętność.
Zajrzyjcie wraz z piskiem w bardzo ciekawe miejsca i wspólnie policzcie:

– Ile myszek jest za workami?

– Ile wiewiórek jest na drzewie?

– Ile koni jest w stajni?

– Ile kaczek pływa w stawie?

Zabawa z liczeniem i klapkami to utrwalanie symbolu liczbowego wraz z nauką liczenia. Zabawa i przyjemność w jednym. Książki to doskonałe propozycje na lata. Najmłodsze dzieci będą pokazywać paluszkiem a starsze same policzą! Zdecydowanie książka, która rośnie z dzieckiem!

Dwie klasyki literatury dziecięcej w kartonowym wydaniu. Ciekawe, kolorowe i bardzo interesujące książki. Wspierają rozwój matematyczny dziecka. Utrwalają pojęcie cyfry, pozwalają na doskonalenie umiejętności liczenia i nazywania symbolu cyfrowego. Trwałe, interaktywne i przemyślane propozycje w bardzo solidnym wydaniu. Doskonałe dla maluszka jak starszego dziecka w wieku do 4-5 lat.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *