Spirit: Riding Free – MAGAZYN! Coś dla miłośników serialu o 12-letniej Lucky i dla młodych miłośników koni. Magazyn zawiera mnóstwo ciekawostek o życiu koni, fabularne elementy z serialu, kolorowy plakat, zagadki i zadania rozwijające motorycznie i twórczo oraz prezent. Stajnia z konikiem do zabawy i odgrywania scen z życia bohaterki. Zobaczcie co jest w środku! Ciekawy magazyn – już w kioskach!

20200627_070211322619111-1024x768 Spirit: Riding Free. Magazyn 3/2020

Moja córka uwielbia konie. Od niedawna jeździ i regularnie odwiedza stajnie. To piękne zwierzęta, które maja w sobie mnóstwo ciekawostek, tajemnic i fantastycznych ciekawostek. Spirit – to znakomity serial animowany na którego podstawie powstał także magazyn. Gdy moja córka zobaczyła go w kiosku – po prostu musiał znaleźć się u nas w domu. Zobaczmy co jest w środku.

Spirit: Riding Free. Magazyn 3/2020

Historia przeniesiona z serialu telewizyjnego, opierająca się na przyjaźni trzech dziewczynek oraz ich miłości do koni. 12-letnia Lucky, przeprowadza się do małego miasteczka. Wkrótce zaczyna jeździć konno, poznaje dzikiego mustanga, który pomaga jej uratować przyjaciółki. Nawiązuje z nim niezwykłą więź i galopuje ku przygodom… 


Na łamach „Spirit. Riding Free” znajdzie się wiele informacji o koniach i jeździectwie oraz elementy związane z serialem animowanym. Wszystko bardzo dobrze wygląda. Magazyn dopracowany do perfekcji. Kolorowy, a jednocześnie informacyjny, edukacyjny. Polecany szczególnie dla dziewczynek w wieku od 3- 15 lat. Zdecydowanie każda grupa wiekowa znajdzie coś dla siebie. Ja z córką uwielbiamy poznawać ciekawostki o koniach, plakaty, prezenty. Na zadania przyjdzie jeszcze czas.


W tym numerze:  

  • Akrobacje w galopie: Wszystko o akrobatyce konnej 
  • Test: Czy byłabyś dobrą akrobatką konną 
  • Pięknie wyczyszczony: Jak pielęgnować konia
  •  Komiks: „Wróżka” 
  • Zadania, ciekawostki
  • Narysuj Bumeranga: Piękny srokacz w pięciu krokach 
  • A do tego: • Dwa plakaty (jeden to portret konia oraz plakat bohaterek serialu)
  • PREZENT: Stajnia z konikiem

Prezent to miniaturowa stajnia z wieloma elementami. Posłużą one do zobaczy – w dowolnym miejscu. Świetnie też uzupełnią np. zabawę z lalkami, które od tej chwilki będą mogły opiekować się konikiem. Zestaw zawiera małe elementy – dla dzieci powyżej 3 lat.

Spirit. Riding Free to bardzo ciekawa gazeta. Świetnie sprawdzi się do około 15 roku życia. Na pewno spodoba się miłośniczkom koni oraz serialu animowanego. Kolorowa, zabawna, wciągająca i bardzo ciekawa treść oraz prezent gwarantują udane popołudnie (i nie tylko) z magazynem!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *