Czy znacie wielbicieli koni? Jeśli tak, na pewno widzieliście animacje Mustang z Dzikiej Doliny. Nadszedł czas na książkę filmową. To najnowsza propozycja Harper Collins Polska! Piękna, kolorowa i bardzo podręczna księga z opowieścią o Spirit, Lucky

wp-1632807210504-748x1024 Spirit Mustang z Dzikiej Doliny. Opowieść filmowa. HarperCollins 2021.

·         Wydanie: 2021

·         Autor: Claudia Guadalupe Martinez

·         Tłumacz: Regina Mościcka

·         Typ oprawy: miękka

Spirit Mustang z Dzikiej Doliny. Opowieść filmowa

Dlaczego Lucky przeniosła się do małego miasteczka Miradero z rodzinnej rezydencji Prescotów? I jak spotkała swojego wiernego mustanga Ducha? Nie daj się prosić i wraz z Lucky, jej ukochanym Duchem i przyjaciółkami wyrusz na podbój Miradero… i na ratunek Duchowi!  „Spirit Mustang z Dzikiej Doliny. Opowieść filmowa” to wyjątkowa książka nie tylko dla małych miłośników i miłośniczek serialu Spirit Riding Free (Mustang. Duch wolności). Historia oparta na motywach nowego animowanego filmu pełnometrażowego z 2021 roku Mustang z Dzikiej Doliny: droga do wolności, pokazuje początki dziewczyny w Miradero i tłumaczy, jak nawiązała się jej przyjaźń z Pru i Abigail, a także wyjątkowa więź z mustangiem Duchem. 

W książce „Spirit Mustang z Dzikiej Doliny. Opowieść filmowa” młody czytelnik znajdzie: 

● wciągającą historię opartą na fabule nowego filmu animowanego; 

● znanych z serialu i lubianych bohaterów, z którymi łatwo się utożsamić; 

● prosty, zrozumiały język, który nie sprawi trudności dzieciom w wieku szkolnym.

Co powiedzieć więcej? W zasadzie nic! Jest to bez wątpienia wartościowa pozycja dla fanów animowanego filmu pełnometrażowego z 2021 roku Mustang z Dzikiej Doliny: droga do wolności. Podręczna i bardzo poręczna. Doskonała do samodzielnego czytania dla dzieci w wieku szkolnym. Doskonałe przełożenie opowieści filmowej na książkę. Gwarancja zadowolenia czytelnika! Absolutnie polecam Spirit Mustang z Dzikiej Doliny.!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *