Najmłodsi czytelnicy znajdą nowości na półkach z książkami. To kolorowa seria o małym miśku Koraliku. Idealna na maluchów 1-3 letnich. Każda książka to również zadanie do wykonania, do którego przydadzą się nożyczki i pomoc kogoś dorosłego. Cztery książki możecie także zdobyć w konkursie. Czas na – KONKURS/ ROZDANIE.

20181006_221012-300x225 Seria dla najmłodszych:Miś Koralik. Rysa, Skarpetki, Bulbul. Okulary. Wydawnictwo Wilga. KONKURS

ZADANIE:

  • Polub wpis dotyczący Misia Koralika i kolejnych nowości od Wilga  na Instagramie
  • Obserwuj profil psychologicoach.pl na Instagramie
  • Zostaw komentarz w którym zapraszasz 3 osoby do zabawy i napisz tytuł  książki, którą chcesz wygrać.
  • Miło będzie jeśli udostępnisz wpis

Zabawa trwa do piątku do 12.00.

Losowanie na Instagramie – Matylda wyłoni zwycięską osobę, która zgarnie komplet bajek.

Miś Koralik

Teraz pora na kilka słów o serii „ Miś Koralik”. Seria to bardzo kolorowe książeczki których głównym bohaterem jest miś. Opowieści zawarte w książkach to proste a zarazem zabawne i pouczające historie.

Bohater dowiaduje się np. jak bezpiecznie jeździć na hulajnodze, po co okulary dorosłym (i nie tylko), dlaczego należy dbać o wodę i oszczędnie jej używać lub dlaczego ważne jest kompletowanie skarpetek.

Forma i treść opowieści dostosowana jest do czytelników w wieku około 12-36 miesięcy. Na zakończenie każdej z opowieści znajdziemy zadanie, które dotyczy fabuły historii przygód o misiu. Będziemy musieli np. wyciąć okulary lub skonstruować wiatraczek. Dodatkowo pytania zawarte na końcu opowieści to zadanie-zabawa w trakcie której sprawdzimy pamięć i koncentracje dziecka.

Szata graficzna i wydanie dostosowane do dziecka w wieku 1-3 lat. Proste grafiki, jasna kolorystyka, mała ilość tekstu, sporo dialogów, prosta fabuła. Bardzo przystępna cena!

Zapraszam jeszcze raz na konkurs i do zapoznania się z serią o Misiu Koraliku.

  • Seria „Miś Koralik” do kupienia TUTAJ

annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *