Zbliża się rok 2021! Dla jednych to brzmi jak zbawienie inni podchodzą do zmiany nieco bardziej spokojnie lub jeszcze bardziej sceptycznie. Niezależnie – trzeba zmienić kalendarz! Ja bardzo cenię w domu tradycyjne kalendarze – stąd razem z dziećmi wybraliśmy kolorowy kalendarz z naklejkami z Panem Kuleczką od Naszej Księgarni – zobaczcie sami!

wp-1608071033391-1024x768 Ścienny kalendarz z naklejkami Pan Kuleczka 2021 – Media Rodzina

Pan Kuleczka to bohater bestsellerowej serii książek dla dzieci. Kalendarz ścienny z bohaterem bajek dla dzieci? Fajny pomysł! Tak- tym bardziej, że zawiera mądre i ciekawe opisy, estetyczne grafiki oraz sporo miejsca na wpisanie swoich notatek oraz naklejki.

Kalendarz Pan Kuleczka powstał przy współpracy Elżbiety Wasiuczyńskiej (która stworzyła barwne ilustracje) oraz Wojciecha Widłaka, który przygotował Madre aforyzmy na każdy z dwunastu miesięcy. Znajdziemy także w kalendarzu opowiadanie z Panem Kuleczką – pt. „Parasol”!.

Kalendarz zawiera także zestawy naklejek, które możemy wykorzystać do zabaw z czasem, planowaniem i nauki korzystania przez dziecko z kalendarza. Kratki zawierają sporo miejsca na notatki. Zmieścimy tam najważniejsze plany, wydarzenia i ważne sytuacje. Kalendarz zawiera także wpisy o ważnych datach jak np. mikołajki, sylwester, Dzień Dziecka, Wielkanoc itp.

Nie znajdziemy tutaj imienin – jednak samodzielnie możemy wpisać je w kratki – sami zdecydujcie co powinno się z nich znaleźć.

Kalendarz Pan Kuleczka 2021 to ciekawy pomysł na rodzinne planowanie, naukę zagadnień czasu jak i estetyczną ozdobę w dziecięcym pokoju. Nie wspomnę o wielbicielach opowiadań, których inny w każdym miesiącu Pan Kuleczka po prostu niesamowicie ucieszy.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *