Rowley przedstawia. Strasznie straszne opowieści – najnowsza część strasznie fajnych przygód ulubieńca nastolatków. Sympatyczny Rowley ma talent do robienia dowcipów jak i wpadania w kłopoty. I sam nie spodziewa się, że może być obiektem wielkich żartów. Jest strasznie zabawnie: chcecie poczytać o szkieletorach, wilkołakach, zombiakach, Jeźdźcu bez Głowy? Zapraszam do przeczytanie najnowszej części przygód autorstwa znakomitego Jeff’a Kinney’a.

wp-1635747944272-768x1024 Rowley przedstawia. Strasznie straszne opowieści. Nasza Księgarnia/ 6-10
  • Rowley przedstawia. Strasznie straszne opowieści
  • ilustracje: Jeff Kinney
  • tłumaczenie: Joanna Wajs
  • Wiek: 6-10
  • Forma wydania: broszurowa
  • Rok wydania: 2021
  • Liczba stron: 224
  • Wymiary: 140 x 202 mm
  • Do kupienia TUTAJ

BUU! Przestraszyłem was?

To strasznie fajna książka dla dzieci szkolnych! Chociaż podstawówkę dawno mam za sobą to sama uwielbiam książki Jeffa Kinney’a i czekam na nie z wielką niecierpliwością. W humorystycznych komiksowych scenach, które układają się na przygodową opowieść znajdziemy bardzo dużo niespodzianek. Najnowsza opowieść w serii to klimat strachów i strasznych żartów jak i niezwykłych wydarzeń, które pobudzają mocno wyobraźnię.

Jeśli jednak chcecie poczytać o szkieletorach, wilkołakach, zombiakach, Jeźdźcu bez Głowy, a także o jego kumplu Głowie, wczołgajcie się pod kołdrę i odwróćcie kartkę!

wp-1635747944272-768x1024 Rowley przedstawia. Strasznie straszne opowieści. Nasza Księgarnia/ 6-10

Zabawnie? Tak! Z czystym sumieniem polecam humor zawarty w tej książce. Opowieść przeplata się z rysunkiem a całość czyta się bardzo komfortowo i szybko. Humor jest autentycznie śmieszny i zdecydowanie spodoba się dzieciom w wieku od 6 lat. Młodsi mogą nie zrozumieć humoru, żartów i fikcji zawartej w tej opowieści. To także seria książek, która serdecznie polecam dzieciom, które zaczynają samodzielnie czytać – zdecydowanie będą chcieli sięgać po kolejne tomy!

To moja ulubiona seria z humorem dla dzieci w wieku szkolnym. Zdecydowanie lubię sama czytać powieści Jeff’a Kinney’a i z niecierpliwością czekam na kolejną przygodę Rowleya i jego rodziny oraz kolegów!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: