Wyruszamy na wycieczkę w góry. Naszym przewodnikiem będzie Hania. Miesiąc po miesiącu wędrować będziemy po górskich dolinach. Nie straszny nam deszcz czy śnieg. Spójrzcie ile pięknych zwierząt dookoła. Co robią? Jak spędzają dzień? Czy mają dzieci? Spotkamy górala, owoce, leśnego duszka. Fascynująca wyprawa jest także wspaniałą lekcją biologii oraz okazją do poszukiwań ulubionych zwierząt. Rok w górach – piękna i ciekawa propozycja na każdy z miesięcy w roku!

wp-1605473543725-812x1024 Rok w górach. Małgosia Piątkowska – Nasza Ksiegarnia JESIEŃ 2020
  • Rok w górach. Małgosia Piątkowska
  • forma wydania: książka papierowa
  • oprawa: twarda
  • ilustrator: Małgosia Piątkowska
  • rok wydania: 2020
  • liczba stron: 28
  • format: 231 x 310 mm
  • przedział wiekowy: 0-6
  • Do kupienia TUTAJ

Góry są fascynujące o każdej porze roku. Zarówno latem jak i zimą. Przyroda ma wiele do zaoferowania. Absolutnie fantastyczna i bogata fauna i flora polskich gór teraz może trafić do każdego z waszych domów. Wystarczy tylko sięgnąć po najnowszą publikacje z serii ROK tj. Rok w górach.

Książka składa się z 12 wielkoformatowych rozkładówek pokazujących zmieniające się sytuacje na kilku Pietrach górskich – pogórzu, reglach, turniach i halach. Fauna i flora jaką zobaczycie sprawi, że z radością powrócicie na łono przyrody. Fenomenalne detale, piękne sytuacje zabawy rodziców z dziećmi (zwierząt). Wzorcowe zachowanie górskiej turystki oraz górali. A wszędzie towarzyszy nam Leśny Duszek. Czasami psoci, czasami pomaga a jeszcze innym razem beztrosko się bawi. Chodźcie podziwiać świat górskiej przyrody! Jest facynujacy.

Na kartach książki znajdziemy min.:
– wydrę
– puchacza
-orlika
-lisa
-kozice
-rysia
-traszkę
-sarnę
-nornika śnieżnego
– oraz wiele innych zwierząt górskich jak i roślin.

wp-1605473543725-812x1024 Rok w górach. Małgosia Piątkowska – Nasza Ksiegarnia JESIEŃ 2020

Książka jest wydana w formie kartonowych ilustracji. Dodatkowo pierwszą z nich są sylwetki (wraz z opisami) poszczególnych zwierząt. Podpatrujemy na kolejnych stronach co robią w poszczególnych miesiącach oraz o różnych porach dnia i nocy. Na końcu znajdziemy zabawę w poszukiwanie różnic między obrazkami. „Rok w górach” zapewnia rozrywkę na wiele godzin.

„Rok w górach” pomaga zapamiętać nazwy miesięcy i zauważyć cykliczność zmian przyrody. Moja córka zawsze szuka mamy, taty, dzieci i godzinami może rozmawiać o zwierzęcych rodzinach. To także książka, którą dziecko samo chwyta do ręki i eksploruje. Nie potrzebuje umiejętności czytania. Po prostu wybiera zwierzaka z rozkładówki i poszukuje go. Samo oglądanie drobiazgowo przygotowanych ilustracji to miła zabawa. Książka pobudza wyobraźnie, stymuluje spostrzeganie i logiczne myślenie. Jest także doskonałym treningiem tworzenia opowieści.

„Rok w górach”  to wielka książka o bogactwie fauny i flory gór. Idealna do zabawy, poszukiwań, opowieści i studiowania detali.  Świat zwierząt i roślin to fascynująca przygoda bez wychodzenia z domu. Zobaczcie do znajdziecie na hali, pogórzu czy góralskich turniach. WYRUSZAMY W GÓRY! PRZEZ CAŁY ROK!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *