„Rok na zamku” to piękne działo utalentowanej Nikoli Kucharskiej. Ogromna, gruba księga skrywa mnóstwo szczegółów z każdego miesiąca na zamku króla Bolebora i królowej Drogomiry! Ta niezwykła książka pobudza wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość, umiejętność opowiadania, a przede wszystkim gwarantuje świetną zabawę. Wyruszajcie z nami na fantastyczną przygodę do średniowiecznego zamku!

wp-1621924372941-762x1024 Rok na zamku. Nasza Księgarnia LATO 2021 – 3+

ROK  NA  ZAMKU

  • Nikola Kucharska
  • ilustracje: Nikola Kucharska
  • Wiek: 0-6
  • Forma wydania: oprawa twarda
  • Rok wydania: 2021
  • Liczba stron: 28
  • Wymiary: 231 x 310 mm
  • Do kupienia TUTAJ

Witajcie na zamku króla Bolebora i królowej Drogomiry! Mamy tutaj cały rok na naukę, prace, rozmowę i poznanie zwyczajów mieszkańców zamkowego dworu. Będzie się działo! Nie zawsze będzie spokojnie. Czasami zaskoczenie sprawi, że będziecie się bać. Innym razem będziemy świętować i się radować. Poznacie wielu ciekawych mieszkańców: królewskie córki, szukającego miłości barda, samotnego ducha, mnicha Bławatka, płatającego figle błazna Dzwonka, wiecznie kłócących się królewskich doradców i wielu, wielu innych. Dowiecie się, jak przez przypadek można doprowadzić do wojny, kto burzy spokój królewskiego skarbnika, czy królewnie Samboi uda się zostać rycerką oraz do czego mogą się przydać wynalazki królowej i rośliny hodowane przez ogrodnika Wacława.

wp-1621924372941-762x1024 Rok na zamku. Nasza Księgarnia LATO 2021 – 3+

A co najwspanialsze – będziecie każdego miesiąca szukać swoich ulubionych bohaterach na wielkoformatowych ilustracjach! Czy znajdziecie ich wszystkich? Księga na wiele godzin oglądania, dyskutowania i poznawania świata zamkowych przygód.

wp-1621924372941-762x1024 Rok na zamku. Nasza Księgarnia LATO 2021 – 3+

„Rok na zamku” to bardzo udane działo zarówno dla naszych księżniczek jak i książąt. Zaciekawi dziewczynki jak i chłopców – każdy znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że na zamku jest bardzo dużo ciekawych osób i wydarzeń. Znajdziecie także zwierzęta. Ta niezwykła książka pobudza wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość, umiejętność opowiadania, a przede wszystkim gwarantuje świetną zabawę. Sprawdzamy także pomieć dziecka poprzez zapamiętywanie imion i lokalizacji naszych bohaterów.

Serdecznie polecam dla dzieci w wieku 2+ do około 6 lat. Trwała, kartonowa z drobnym tekstem, opisem bohaterów i rewelacyjnymi ilustracjami. Zdecydowanie polecam. Moja córka uwielbia i bez końca potrafi poszukiwać, opowiadać ciekawostki z życia konika czy księżniczek.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *