Roboty przyszłości to fenomenalna książka kartonowa z elementem zabawy.  Artur Gulewicz to znany twórca trójdzielnych publikacji dedykowanych najmłodszym czytelnikom w wieku 0-6 lat. Roboty przyszłości to propozycja dla miłośników robotów i dobrej zabawy. Doskonała zabawa gwarantowana!

20190320_2205371998876097-1024x768 Roboty przyszłości- Artur Gulewicz. Tworzymy własne roboty z Wydawnictwo Nasza Księgarnia

W niedalekiej przyszłości istnieje wiele robotów, które pomagają ludziom w wykonywaniu codziennych czynności – wyprowadzają psa, przygotowują śniadanie, piorą, sprzątają mieszkanie, potrafią pięknie grać na instrumentach, pielęgnować ogród, są trenerami gry w koszykówkę, naprawiają samochody. Pewnego dnia na skutek uderzenia pioruna rozsypują się wszystkie części robotów w fabryce. Czy pomożesz odnaleźć pasujące do siebie fragmenty Psomata, Kurzoprecza, Olewatora i innych maszyn?   

 • Roboty przyszłości
 • Artur Gulewicz
 • forma wydania: książka papierowa
 • oprawa: twarda
 • ilustrator: Artur Gulewicz
 • rok wydania: 2019
 • liczba stron: 18
 • format: 190 x 300 mm
 • przedział wiekowy: 0-6
 • Nasza Księgarnia
 • Do kupienia TUTAJ

Przyszłość niesie ze sobą postęp technologiczny. Doskonale to wie Artur Gulewicz, który sięga swoim talentem i ogromną kreatywnością w przyszłość. W publikacji Roboty przyszłości zobaczymy olbrzymią armię robotów, które dzięki niestandardowemu układowi książki potrafią się przeobrażać w kolejne niestandardowe maszyny o wielu ciekawych właściwościach.

Znajdziemy np.

 • PRAMAX, który przyrządza jajka sadzone z radością
 • WIELOTRYB, który  segreguje, pierze i rozwiesza pranie w pół godziny
 • OLEWATOR, który uczy gry w piłkę na budowie
 • KURZOPRECZ, który dba o kwiaty na zabawie
20190320_2205371998876097-1024x768 Roboty przyszłości- Artur Gulewicz. Tworzymy własne roboty z Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Konwencja książki znana już z wcześniejszych publikacji autora (zobaczcie TUTAJ), to fenomenalna zabawa i niesamowite źródło dziecięcej radości oraz zachęta do nauki czytania.  Dzięki prostym ruchom dziecko samo zmienia układ kartonowych stron i komponuje wygląd i przeznaczenie swojego robota. Wszystkie maszyny asystują człowiekowi i zwierzętom. Machiny są pomocne, kolorowe, radosne i bardzo praktyczne. To wspaniała okazja do omówienia także technologii, zastosowań i roli maszyn w rozwoju świata a także ich znaczenia w gospodarstwie domowym.

Ach!! Jak przydałyby się takie roboty w codziennym domowym życiu. Nie mam nic przeciwko , aby Psomata, Olewator, Kurzopracz czy DJ-rob, kiedyś ułatwili nam codzienne obowiązki. Pod warunkiem, że będą tak radośni i weseli jak te w książce Roboty Przyszłości od Wydawnictwa Nasza Księgarnia.

20190320_2205371998876097-1024x768 Roboty przyszłości- Artur Gulewicz. Tworzymy własne roboty z Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Publikację polecam dzieciom w wieku 0-6 lat a nawet nieco starszym. Sama widziałam ogromnie zadowolone dzieci 7-8 letnie (a nawet 34-letnie), które z radością przewracały kolorowe kartki i czytały, albo same nazywały nowe roboty. Oczywiście książka inspiruje do tworzenia nowych robotów i wykonywania prac plastycznych, makiet czy konstrukcji z robotami w roli głównej. Kto wie, może publikacja przyczyni się do zainspirowania Waszego dziecka światem programowania, programowania i robotyki i automatyki? Nowy inżynier jest już o krok do tworzenia cudownych robotów!

Absolutnie zjawiskowa książka, którą uwielbiają dorośli i dzieci!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: