Pucio w mieście – to rewelacyjna propozycja dla dzieci młodszych i starszych. Ulubiony bohater i jego rodzeństwo spędzają rodzinny czas w mieście. W odwiedziny przyjechali nawet dziadek z babcią oraz wujek i ciocia. Będziemy śledzić rodzinę Pucia w wielu codziennych sytuacjach. Szósta część przygód to doskonała propozycja dla młodszych jak i starszych przedszkolaków. Wzbogacamy słownictwo, ćwiczymy mowę i umiejętności opowiadania!

wp-1614537186885-768x1024 Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci. Nasza Księgarnia ZIMA 2010 - 0-6
  • Marta Galewska-Kustra
  • Ilustracje: Joanna Kłos
  • Wiek: 0-6
  • Forma wydania: oprawa twarda
  • Rok wydania: 2021
  • Liczba stron: 40
  • Wymiary: 205 x 250 mm
  • Do kupienia TUTAJ

Rewlacyjna ksiażka dla dzieic w wieku 0-6 lat. Piękna, trwała, wartosciowa i bardzo atrakcyjna. Pucia w zasadzie nie trzeba przedstawiać! To seria książek, która już od pierwszego tytułu cieszy się ogromną popularnością. Ciepłe, kolorowe, rodzinne i bardzo edukacyjne książki dla dzieci. Z najwyższą starannością wspierają rozwój umiejętności wymowy i tworzenia opowieści.

W szóstej części opowieści o Puciu i jego rodzinie będziemy podróżować po mieście. To właśnie w mieście w którym mieszkają Pucio, Misia, Bobo i rodzice będziemy spacerować, robić zakupy, odwiedzać galerie sztuki czy bawiąc się w parku. Jakie przygody spotkają bohaterów podczas rodzinnego spotkania?  Jakie nowe szczegóły z życia rodziny poznacie? Zapewniam, że będzie ich bardzo dużo! A to niesamowicie ucieszy każdego wielbiciela Pucia i Misi.

Spotkajmy się z Puciem  w nowej części przygód. Zobaczmy co dzieje się :

– na placu budowy,
– w pracy taty,
– w domu dzieci,
– na wsi u dziadków,
– na dworcu kolejowym,
– w parku,
– w galerii sztuki.

wp-1614537186885-768x1024 Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci. Nasza Księgarnia ZIMA 2010 - 0-6

Pucio to aż 40 stron kolorowej i ciekawej opowieści.  Każda ze stron posiada barwną oprawę graficzną i ciekawą opowieść. Dużo dialogów, opisy miejsc, ciekawe przygody w jednym miejscu. Książka zawiera także obszary materiał edukacyjny dla rodzica oraz dodatkowe ramki dla dzieci. Bardzo wartościowy tytuł wspomagający rozwój mowy i tworzenie opowieści. Dzieci podczas śledzenia losów sympatycznej rodziny będą w ćwiczyć mowę : nazywanie przedmiotów, miejsc, czynności. Prawdziwą gratką jest nauka układania własnych opowieści na podstawie kolorowych grafik.

Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci – rewelacyjna propozycja dla najmłodszych i nieco starszych dzieci. Trwała, atrakcyjna i bardzo wartościowa książka dla dzieci do około 6 roku życia.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *