Zapraszam na opowieść o rewelacyjnej książce, która wspiera rozwój mowy u dzieci od 2-6 lat! Doskonała fabuła, piękne ilustracje i ćwiczenia z mówienia – zachęcające nawet najbardziej wycofane dzieci do rozmowy! Bohaterem przygody jest dobrze znany Pucio wraz z siostrą i rodiznną. Spotkacie także mnóstwo ciekawych bohaterów z dziadkiem i babcia na czele! Zapraszamy po więcej!

Pucio na wsi.
Lubię tą serię!

IMG_20220606_105637-768x1024 Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci. Nasza Księgarnia 2022

Tak- to książka, która od samego spojrzenia zaprasza dzieci do zabawy. Elektryzująca i rozchwytywana pozycja, która ciekawi zarówno dwu jak i pięcio latka. Każdy z rodzeństwa znajdzie w niej coś dla siebie. Zdecydowanie to pozycja godna zainteresowania!

Kilka słów o fabule książki Pucio na Wsi.

IMG_20220606_105637-768x1024 Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci. Nasza Księgarnia 2022

Wybierzcie się na wieś z Puciem i Misią. Najpierw poznany imiona bohaterów powieści. Będzie ich nieco więcej niż dotychczas. Później spojrzymy na wieść z daleka. Następnie Pucio i Misia zabiorą nas w najciekawsze miejsca. Wspólnie z dzieckiem będziecie obecni w wielu miejscach i przy ciekawych sytuacjach. Zobaczcie, jak się robi konfitury, i upieczcie wspaniały sękacz na festyn. Nie zabraknie także niespodziewanych sytuacji z interwencja straży pożarnej. Co to za zdarzenie? Na pewno nie będziecie się nudzić! A po detale zapraszam na jedną z 40 stron historii.

Siódma część przygód Pucia to porządnie dopracowane dzieło. Będziemy w niej śledzić losy bohaterów i ćwiczyć mowę zarówno młodszych jak i nieco starszych dzieci przedszkolnych. Celem książki jest sprawdzanie i rozwijanie umiejętności rozumienia mowy, wzbogacenie słownika dziecka o nazwy nowych obiektów i czynności oraz rozwinięcie umiejętności opowiadania.

Wszystko na kartonowych stronach i z bohaterami, których częściowo znamy z poprzednich części oraz poznajemy dopiero teraz. Bardzo podoba mi się wzbogacenie książki o elementy do nazwania, wyszukania i rozwijania w mowie. Nie zabraknie także mniejszych ilustracji np.z procesu wypieku chleba.
Książka łączy zainteresowania i podoba się zarówno młodszym jak i starszym czytelnikom w wieku przedszkolnym.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *