Pucio – absolutnie kochamy go! Kto ma małe dzieci wie, jak cudowną i edukacyjną za razem serią jest wszystko co Nasza Księgarnia wydaje z PUCIEM w tytule. Najnowsze nowości to ciekawe puzzle z elementami zabawy dźwiękonaśladowczej oraz nietypowy kształt drzewa oraz przytulanka PUCIO. Pięknie wykonane, ekologiczne i przyjazne dziecku pomysły na prezent – PUCIO zaprasza!

wp-1606510350475-1024x768 PUCIO: Maskotka do tulenia i puzzle Pucio. Co słychać? Nasza Księgarnia JESIEŃ 2020

Pucio do tulenia (maskotka)

Pucio, kto go poznał ten go pokochał! Nie ma to jak przytulić się do bohatera ukochanej bajki. Pomoże w smutku, będzie towarzyszem podróży czy zabawy. Pucio to wysokiej jakości maskotka, która została zapakowana w estetyczne pudełko (w naszym domu traktowane jest ono jak łóżko).  Urocza maskotka jest bardzo klasyczna, trochę starodawna. Jej kształty i materiał sprawiają, ze dorośli poczują się jak małe dzieci. Na pewno sentymentalnie będzie każdemu bawić się pluszowym Puciem.

Maskotka również świetnie sprawdzi się do codziennych zabaw, czytania książek czy odgrywania scen z książki. Ciekawe czy Wydawca planuje kolejnych bohaterów bajki  formie pluszowych maskotek?

Spójrzcie sami – czy nie jest słodki?

  • Do kupienia TUTAJ
  • Wiek: 0+

Pucio. Co słychać? Puzzle

  •  Marta Galewska-Kustra
  •  2+
  •   Do kupienia TUTAJ

Co słychać?

Spójrzcie w górę! Na niebie pełno fascynujących ptaków, które skryły się w koronie drzewa. Słyszycie ich śpiew?  Oooooo po pniu wdrapują się mrówki a na gałęzi siedzi wiewiórka. Dzięcioł stuka w drzewo, pszczółki dookoła uwijają się z głośnym BZZZ. Bardzo dużo się dzieje!  Pucio i Misia słuchają śpiewu ptaków, bzyczenia owadów, tuptania mrówek, chrupania wiewiórki, szczekania psa czy szumu wiatru.

Zestaw składa się z 12 elementów o nie regularnych kształtach. Puzzle tworzą okazałe drzewo o wymiarach 38,7 cmx 57,5 cm.

Grube, kartonowe, solidne, dokładnie zapakowane w papier (ekologia!). Doskonale zadbane i estetycznie wykonane puzzle o bardzo ładnej grafice – to bardzo ważna cecha!

wp-1606510350475-1024x768 PUCIO: Maskotka do tulenia i puzzle Pucio. Co słychać? Nasza Księgarnia JESIEŃ 2020
ekologiczne zapakowanie

Dwie nowe propozycje z serii Pucio to rewelacyjna seria wspierająca rozwój mowy, edukacyjni zabawowa. Maskotka to być może bohater wielu opowieści, podróży, przytulanka. Puzzle sprawdzą się już w zabawie z dzieckiem 2+.

 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *