Bohaterowie książki „Jest chemia!” wrócili! Przeżyj z nimi kolejną naukowo-detektywistyczną przygodę!  Tym razem będziemy śledzić ślady życia w siedmiu różnych królestwach – śledztwo w poszukiwaniu informacji o organizmach jest bardzo skomplikowane i rozbudowane. W humorystycznej formule poszukiwań detektywistycznych dowiemy się co ważnego kryje się w organizmach! „Przyroda jest wszędzie! Śledztwo w sprawie organizmów wokół ciebie (i w tobie). To bardzo ciekawa książka pełna wiedzy i humorystycznych ilustracji”

wp-1661446269539325655432268225468-768x1024 Przyroda jest wszędzie! Śledztwo w sprawie organizmów wokół ciebie (i w tobie). Nasza Księgarnia LATO 2022

Przyroda jest wszędzie! Śledztwo w sprawie organizmów wokół ciebie (i w tobie)

  • Autor: Mike Barfield
  • Ilustrator: Lauren Humphrey
  • Tłumacz: Hanna Pasierska
  • Liczba stron: 64
  • Do kupienia TUTAJ

„Przyroda jest wszędzie! Śledztwo w sprawie organizmów wokół ciebie (i w tobie)”  to bardzo ciekawa propozycja dla najmłodszych i starszych czytelników. Na pewno zafascynuje pełnych ciekawości odkrywców i badaczy ludzkiego ciała. Co ważne, aby wyruszyć w podróż śladami żywych organizmów wystarczy chwila czasu i skupienia. Kontynuacja już znanego działa. Bohaterowie książki „Jest chemia!” wrócili! Przeżyj z nimi kolejną naukowo-detektywistyczną przygodę!  Detektyw Sherlock Holm będzie badał wszystkie siedem żywych królestw organizmów. Poszukiwać będzie lasy, pustynie, morza, aby odnaleźć organizmy żywe.

wp-1661446269539325655432268225468-768x1024 Przyroda jest wszędzie! Śledztwo w sprawie organizmów wokół ciebie (i w tobie). Nasza Księgarnia LATO 2022

Publikacja przypomina nieco komiks – co daje dzieciom przyjemność poznawania opowieści. Jest także przepełniona wielością informacji z zakresu przyrody. Dowiadujemy się także o badaczach przyrody, losach naukowców, poznajemy eksperymenty. Wiedza wchodzi sama do głowy – rewelacyjnie podana sama aplikuje się dzieciom do głowy! Tym bardziej, kiedy treść łączy się z grafiką i razem tworzy niebanalną całość. Książka wzbudza zainteresowanie czytelnika i co za tym idzie zaskoczenie poznawcze!

Bardzo ciekawa propozycja i pozycja godna uwagi dla dzieci i dzieci nieco bardziej dorosłych! Serdecznie polecam i zachęcam do wspólnych odkryć świata przyrody!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: