Przygody Misia Paddingtona. Moje pierwsze zadania do wyklejania oraz Podróże to bardzo kolorowe propozycje dla przedszkolaków. Pełne kolorów, ciekawych zadań i wciągających łamigłówek. Doskonała zabawa i trening manualny, logicznego myślenia oraz koncentracji. Świetnie sprawdzą się podczas nie jednej podróży jak i w czasie domowych zabaw!

wp-1624263027777-1024x850 Przygody Misia Paddingtona. Moje pierwsze zadania do wyklejania + Podróże. HarperColinns 3+

Moje pierwsze zadania do wyklejania + Podróże

Nowości od HarperColiins Polska dla najmłodszych czytelników to zabawa w towarzystwie miłego misia Paddingtona oraz jego przyjaciół. Do wyboru mamy aż dwa zeszyty w nowymi zadaniami. Wciągające zadania o zróżnicowanym stopniu trudności oraz uwielbiane przez dzieci naklejki sprawiają, że z radością będziecie z dziećmi lub maluchy samodzielnie wykonywać polecenia. Zróżnicowany poziom trudności sprawia, że każdy maluch znajdzie coś dla siebie. Rozwiązanie zadań sprawi, że przedszkolaki zyskają ogrom frajdy, zadowolenia i ogromne poczucie sukcesu. Łamigłówki pozwalają kształtować sprawność manualną, zdolność logicznego myślenia i koncentrację dziecka – wszystkie te umiejętności przydadzą się maluchowi na pierwszym etapie edukacji.

wp-1624263027777-1024x850 Przygody Misia Paddingtona. Moje pierwsze zadania do wyklejania + Podróże. HarperColinns 3+

Wszystko w bardzo kolorowej szacie graficznej, która cieszy oko i sprawia, że dziecko z radością nazywa, odszukuje i wykonuje zadania znajdujące się na dużych kartach. Przygody Misia Paddingtona to również nawiązanie do animacji o sympatycznym niedźwiadku. Miła, ciepła i radosna bajka, która podoba się dzieciom, rodzicom i dziadkom.

Zestaw dedykowany dzieciom w wieku 3-6 lat.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *