Kolejna część bestsellerowej serii o przygodach kucyka Sigge. Piękna seria o przygodach kucyka, którą pokochały nastolatki na całym świecie. Przygodowa powieść do samodzielnego czytania o ciekawej i wciągającej fabule i ukochanych przez dziewczynki koniach.  Klimat pieczonych kiełbasek przy ognisku, przygód nad jeziorem i poszukiwania skarbów! Zdecydowanie ciekawa i wciągająca opowieść od wydawnictwa Mamania!

20200609_0829011236780025-768x1024 PRZYGODA Z SIGGE. Wydawnictwo MAMANIA LATO 2020

Kochacie konie? A może znacie kogoś, kto również je kocha! Na pewno są to dziewczynki , które z radością sięgną po bestsellerową serię z koniem w roli głównej. Elina i Sigge wybierają się na wyprawę. Nie zabraknie przyjaciół i postaci znanych z poprzednich części książki. Będzie pieczenie kiełbasek przy ognisku, zabawy  jeziorze oraz podejrzenie potwora ukrytego na jego dnie, poszukiwania skarbów oraz klimatyczne opowiadania o … duchach! Nie ma się jednak czego obawiać! Przygodowa opowieść zdecydowanie spodoba się młodemu czytelnikowi. Duża czcionka świetnie sprawdzi się dla osób, które niedawno opanowały umiejętność czytania. Przygodowa i sympatyczna fabułą sprawią, że opowieść wprost pochłonie czytelnika.

Czarno-białe ilustracje dodają książce atrakcyjności i ciepła. Dialogi sprawiają, że szybko i przyjemnie się czyta, zwłaszcza początkującym czytelnikom. Duża czcionka i miły w dotyku papier, kolorowa okładka.

  • Autor:  Lin Hallberg
  • Tytuł:    Przygoda z Sigge
  • Tytuł oryginalny: ÄventyrmedSigge
  • Tłumacz: Dorota Skowrońska
  • Ilustracje: MargaretaNordqvist
  • Wydawnictwo: Mamania
  • Wymiary: 140×205
  • Do kupienia TUTAJ

Autorka bestsellerowej serii o przygodach Sigge – Lin Hallberg, mieszka w małym szwedzkim gospodarstwie, gdzie hoduje kuce szetlandzkie. Zanim zaczęła pisać książki, pracowała jako instruktorka jazdy konnej.

Przygoda z Sigge to ciepła książka. Pełna przygód i z ukochanym koniem w roli głównej. Marzy mi się, aby książka trafiła do spragnionych wakacyjnych przygód czytelników. Pobudza wyobraźnie, pozwala marzyć jak doskonale się bawić wraz z bohaterami opowieści. Serdecznie polecam.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: