Popatrz czasem na niebo. Tutaj znajduje się coś niezwykłego! To piękno i tajemnica wszechświata, planet itp. Twoim nawigatorem będzie Felicity – kotka, która jest zakochana w nocnym niebie i chętnie zostanie twoją przewodniczką. Koty i gwiazdy mają ze sobą bardzo wiele wspólnego. Pamiętajcie – nigdy nie jest za wcześnie na przygodę w kosmosie! „Przewodnik kotki po nocnym niebie.” To ciekawe spotkanie z kosmosem, gwiazdami, Drogą Mleczną i Układem Słonecznym.

wp-1621924372963-798x1024 Przewodnik kotki po nocnym niebie. Nasza Księgarnia LATO 2021 -6+
qrf

·         Przewodnik kotki po nocnym niebie.

·         Stuart Atkinson

·         ilustracje: Brendan Kearney

·         tłumaczenie: Joanna Wajs

·         Wiek: 6-10

·         Forma wydania: oprawa twarda

·         Rok wydania: 2021

·         Liczba stron: 64

·         Wymiary: 225 x 290 mm

·         Do kupienia TUTAJ

Lubię książki, których autor dobrze zdaje sobie sprawę do kogo pisze. Tak jest na pewno w przypadku „Przewodnik kotki po nocnym niebie”. Jest to obszerna, kolorowa, ciekawa książka dla dzieci szkolnych o wszechświecie. Opowiada o tajemnych (jeszcze) sprawach rodem z kosmosu.

wp-1621924372963-798x1024 Przewodnik kotki po nocnym niebie. Nasza Księgarnia LATO 2021 -6+

·         Czym są pory roku?

·         Jak nazwać gwiazdy na niebie?

·         Czym są mgławice i zorze polarne?

·         Co oznaczają światła na niebie?

·         Czym są gwiazdy?

·         Jak zmienia się niebo w różnych porach roku?

Z humorem o poważnych sprawach – z przewodnikiem i to jakim! Koci przewodnik to kotka Felicity, która oprowadza nas po niebie i podaje dziecku najważniejsze i bardzo przystępne informacje z kosmicznego świata gwiazd i planet.

Zdecydowanie nigdy nie jest za wcześnie na przygodę w kosmosie! Tym bardziej, kiedy jest ona ciekawie zaprezentowana i co bardzo ważne prosto napisana. A musicie wiedzieć, że to nie lada sztuka zaciekawić dziecko tak wielką ilością informacji o tak odległych tematach jak kosmos, planety czy gwiazdy. Nie możemy ich dotknąć za to fascynujące będą zabawy w odnajdywanie planet czy gwiazdozbiorów na niebie – z książką Przewodnik kotki po nocnym niebie to nic trudnego!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *