Przeplatalińscy to pomysłowa książką dla młodego czytelnika!  Kolorowe, troszkę zabawne postacie zapraszają do zabawy słowem i obrazem! To prawdziwy taniec przeplataniec! Absolutnie podoba się dzieciom i absolutnie dedykowana jest maluchom – nawet tym najmniejszym. Książka świetnie wprowadza także w świat czytania i wspiera jego przebieg! Propozycja od wydawnictwa Dwie Siostry!

20190719_2125241336728128-768x1024 Przeplatalińscy.  Dwie siostry  LATO 2019
  • Przeplatalińscy
  • książka kartonowa
  • 18 str.
  • kategoria wiekowa 3+
  • tekst i ilustracje: Maria Dek
  • Do kupienia TUTAJ

Uwielbiam książki, które pozwalają dziecku na aktywne uczestnictwo w procesie odkrywania świata. Przeplatalińscy to właśnie taka pozycja, której urok polega na zabawie. Niepozorna okładka a za nią podzielone na trzy strony. Znajdziemy tam zabawne postacie, które za pomocą jednej ręki czytelnika mogą zmienić swój wygląd!

Pomysłowa książka przekładanka dla wszystkich miłośników radosnego pomieszania z poplątaniem.

Są sympatyczni, kolorowi i troszkę dziwaczni. A gdy ruszą w taniec przeplataniec, wszystko może się zdarzyć. Poznajcie Przeplatalińskich!

Patrzcie tylko! Pomysłowy Albert zjada z apetytem skarpety na bal. Wesoły Jasiek prasuje leniwego kota. A Wielki Pan Jabłko próbuje zrozumieć swoje brudne kolana…

W tej książce każda strona – i każda postać – podzielona jest na trzy części. Przewracajcie je w dowolnych kombinacjach, by bohaterowie wymieniali się głowami, brzuchami i nogami i wykonywali najbardziej absurdalne czynności na świecie!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: