Już wkrótce Dzień Dziecka. To okazja do świętowania razem z malcami ich wyjątkowego dnia. Miłym akcentem jest także prezent, z którego dziecko się ucieszy. Moja propozycja dla dzieci 2+ to zestaw konstrukcyjny Georello Jnior. To prezent, który otrzymała Matylda i moje ogromne zaskoczenie. Zapraszam na wpis!

20190518_0736152053048355-664x1024 Pomysł na prezent:Zestaw Konstrukcyjny Georello Junior 2+

Zestaw Konstrukcyjny Georello Junior to propozycja dla dzieci w wieku 2+. Niepozorna zawartość oraz wielkie zaskoczenie towarzyszy nam każdego dnia! To prezent, który Matylda uwielbia! Absolutnie ją angażuje, skupia jej uwagę na długie minuty. A każdy rodzić dziecka 2-letniego wie, że nie zdarza się często!

Co znajdziemy w zestawie?

1. Tablica, którą możemy ustawić poziomo lub pionowo. Wykonana z trwałego plastiku o ergonomicznym i bezpiecznym kształcie.

2. Pierścienie kolorystyczne

3. Zębatki w kolorach pierścieni

4. Instrukcje układania – z kilkoma propozycjami, wzorami do odwzorowania.

Tylko tyle i aż tyle! Bez małych elementów i niebezpiecznych dla dziecka zagrożeń. Moja córka tak polubiła zestaw konstrukcyjny, że gdy schowałam wszystko po zabawie do pudełka i położyłam je na stole… Matylda postanowiła (po jakimś czasie) sama zestaw sięgnąć. Sama wdrapała się na krzesło i zdjęła pudełko. Zaniosła je na wybrane miejsce na dywaniku i otworzyła karton, zaczęła układać zębatki. Nie ma dnia bez zabawy!

Niepozorna zawartość to absolutnie ważna nauka i zabawa dla dziecka w wieku około 2 lat i więcej. Zadaniem dziecka jest przymocowanie kół zębatych do tablicy. Koła zamontowane w odpowiedni sposób obracają się. Istnieje bardzo dużo możliwości ustawienia, aby wszystkie koła się obracały. Dodatkowo mamy jeszcze pierścienie, które można przymocować pod zębatkę. Proste? Bardzo proste!

Co daje zabawa w Zestaw Konstrukcyjny Georello Junior ?

  • rozwój myślenia logicznego
  • rozwój zdolności manualnych
  • stymulacja percepcji
  • stymulacja wyobraźni
  • nauka kolorów
  • stymulacja myślenia przyczynowo-skutkowego
  • polaryzacja uwagi nad procesem tworzenia konstrukcji, dopasowywania kolorów, odtwarzania wzorca.

Do kupienia TUTAJ

Serdecznie polecam. Sama jestem bardzo zaskoczona prezentem! Ciekawy pomysł na prezent! Okazja do wspólnej zabawy i nauki w jednym. W domu, w podróży, na tarasie, ogrodzie itd.

Nawet ulubiona bajka Tysi i pieski z Psiego Patrolu świetnie łączą się z zabawką-to autorski pomysł na zabawę Tysi! Dopasowuje kolor zębatki do pieska i patrzy jak się kręcą.

20190518_0736152053048355-664x1024 Pomysł na prezent:Zestaw Konstrukcyjny Georello Junior 2+

Już niebawem kolejne pomysły na prezent!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *