Zabawy plastyczne to nieodłączny element dzieciństwa. Kartka papieru może być początkiem wspaniałej zabawy, ciekawych pomysłów oraz plastycznych eksperymentów. Za pomocą flamastra, pieczątek, linijki czy naklejek dziecko nabiera także sprawności manualnej, trenuje skupienie, realizuje się artystycznie oraz ma szanse bawić się z ulubionymi postaciami z bajek. Zestawy artystyczne od Multiprint to rewelacyjne połączenie znanych i lubianych bohaterów z bajek z kreatywnym pomysłem na prezent. Wybierzcie swoją ulubioną bajkę i zacznijcie tworzyć! Nasz faworyt to Kraina Lodu 2!

wp-1602697770923-1024x1024 Pomysł na prezent: Zabawy Plastyczne z Krainą Lodu (MULTIPRINT) 3+

Kolorowe pisaki, naklejki, pieczątki z bohaterami ulubionej bajki?! TAK! To doskonały prezent dla fana zabaw plastycznych jak i dziecka, które zaczyna swoją przygodę z kredkami lub pisakami. Kompaktowe zestawy do zabaw plastycznych świetnie sprawdzą się w podróży, w domu czy na odwiedzinach, podczas wyczekiwania na ważny moment, w poczekalniani u lekarza itd. Doskonały pomysł na prezent, który ucieszy każde dziecko! Wspólnie rysujcie, kolorujcie i eksperymentujcie z pieczątkami!

wp-1602697770923-1024x1024 Pomysł na prezent: Zabawy Plastyczne z Krainą Lodu (MULTIPRINT) 3+
Radość dziecka gwarantowana!

Multiprint to włoskie zestawy plastyczne. Znajdziemy tam zestawy do kolorowania (i nie tylko)oparte na najpopularniejszych licencjach. Do wyboru min. Kraina Lodu, Bing, Peppa, LOL,  44 koty. Zawartość zestawów jest zróżnicowana. Na pewno znajdziecie w nich kolorowe flamastry o fenomenalnej jakości, pieczątki, tusz, zeszyt lub kolorowanki czy naklejki z ulubionej bajki. Zestawy występują jako blister,  w formie  przestronnego pudełka z praktyczną wypraską lub walizki. Do wyboru, do koloru.

Dla Matyldy wybrałam dwa zestawy. Wzajemnie się uzupełniają i dopełniają. Jeden zostaje z nami w domu, drugi sprawdzi się w podróżach i podczas wyjść. Szczególnie zadowolona jestem z pisaków, które charakteryzują się wysoką jakością i pięknymi kolorami. Za ich pomocą możemy zarówno pisać delikatne kreski jak i grubsze. Kolory są żywe i bardzo wyraźne. Dołączona linijka dodatkowo zachęca dziecko do zabaw i ćwiczeń jednocześnie. Pieczątki to prawdziwa frajda dla dziecka. Świetnie można je uzupełnić poprzez kolorowanie postaci wybranym kolorem.

Maxi Box Multiprint Kraina Lodu II zawiera:

  • 6 pieczątek, 10 pisaków, 1 poduszeczkę do tuszu i 1 notatnik
  • Do kupienia TUTAJ

 Dzięki praktycznej walizce doskonale daje się dziecku prowadzić co jest także niezwykle angażujące malca. Zestaw jest absolutnie kompletny i od chwili rozpakowania wystarcza na długo do zabawy. Jedynie możecie martwić się brakiem kartek, który może wystąpić w szybkim tempie.

wp-1602697770923-1024x1024 Pomysł na prezent: Zabawy Plastyczne z Krainą Lodu (MULTIPRINT) 3+

W walizce Multiprint Kraina Lodu znajdziecie:

  • Plastikowy zestaw zawierający: 7 drewniano-gumowych pieczątek, 18 pisaków, 5 kredek ołówkowych, 30 małych naklejek i 1 dużą, 1 poduszeczkę do tuszu, 1 notatnik i 1 książeczkę do kolorowania.
  • Do kupienia TUTAJ

Zestawy Multiprint nie tylko fantastycznie się prezentują, ale również sprawdzają się w praktyce. To świetne i bardzo solidne narzędzia do zabaw plastycznych. Wybierz zestaw z ulubionym bohaterem bajek Twojego dziecka i cieszcie się zabawą bez ograniczeń.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: