Lato w pełni! Mam dla was pomysł na prezent, który ucieszy każde dziecko i zapewni mu wiele godzin zabawy w plenerze jak i w domu. Bezpieczna, prosta, wytrzymała, cicha oraz ekologicznie wykonana zabawka? Wywrotka Jumbo od Viking Toys to najlepszy wybór. Ecoline to ponadczasowy wzór oraz nietoksyczne elementy wykonane z dodatkiem bezolejowych, roślinnych materiałów z trzciny cukrowej. Zobaczcie sami i udanej zabawy! Ruszamy do wody!

1594235293625227375030-1024x1024 Pomysł na prezent: Viking Toys Ecoline Jumbo Wywrotka

Wywrotka Jumbo z serii Ecoline Viking Toys.

Ecoline to nowa wyjątkowa seria , której przyświeca idea dbałości o środowisko naturalne. Zabawka została wykonana z zielonego polietylenu, który zwiększa ilość surowców zdatnych do recyklingu. Zielony polietylen jest przygotowywany z trzciny cukrowej, która rośnie jedynie w Brazylii. Mnie to absolutnie przekonuje i bardzo cieszy!

Dodatkowo wywrotka cechuje się:

  • Wysoką jakością wykonania
  • Bezpieczeństwem
  • Prostotą i ponadczasowym wzorem
  • Estetyką wykonania
  • Przyjemną kolorystyką
  • Zawiera ruchome elementy
  • Wytrzymałością
  • Jest ciacha podczas zabawy
  • Nie ma ostrych krawędzi
  • Można ją zamaczać, myć w zmywarce, kąpać się z nią itd.

Wywrotka towarzyszy nam od początku wakacji. Świetnie sprawdza się zarówno w domu jak i w basenie czy na plaży. Doskonale się czyści, jest lekka i bardzo poręczna. Wlewanie i wylewanie wody, piasku itd. może trwać bez końca. W kabinie znajdziecie także miejsce na figurkę z Viking Toys. Zawiera także praktyczny uchwyt, który może służyć do przywiązania sznurka. Wywrotką będzie można przewozić towar itd.

Wywrotka polecana jest od 3 roku życia. Jednak pod nadzorem dorosłych sprawdzi się już u bobasów. Mój synek uwielbia Wywrotkę i bardzo chętnie ćwiczy swoje malutkie paluszki, wzrok podczas zabawy.

1594235293625227375030-1024x1024 Pomysł na prezent: Viking Toys Ecoline Jumbo Wywrotka

Wywrotka Viking Toys Ecoline Jumbo to doskonały pomysł na prezent. Sprawdzi się na 100%. To zabawka na lata. Pewnie moje dzieci przekażą je swoim. Viking Toys to gwarancja wysokiej jakości i z dbałością o środowisko oraz wykonanie. Uwielbiam ją za szybkość i stabilność podczas prowadzenia. Nie wywraca się, cicho jeździ. Grube kółka pięknie pracują podczas zabawy. Wymiary to :

Wysokość16 cm
Szerokość30 cm

annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *